“Ιδανικό”
Κριτική για: Forest Cup

Forest Cup
Περιγραφή: Φέρνουμε την εμπειρία μας γύρω από το καφέ στο Μπάνσκο, προσφέροντας άριστη ποιότητα καφε 100% Arabica και Freddo σε συνδυασμό με Ελληνική μπουγάτσα (κρέμα/τυρί) σε συνδυασμό με το φιλικό μας περιβάλλον για να τα απολαύσεις. Επίσης στο κατάστημα μας μπορείτε να βρείτε κρύα σάντουιτς και γλυκά.
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σύγχρονο μαγαζί με καλή αισθητική. Εξαιρετικός καφές, φιλικό προσωπικό και πολύ βολική τοποθεσία για το χιονοδρομικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, evangelos737

Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Αν βρεθείτε στο μπανσκο μην μπείτε καν στη διαδικασία να πιείτε καφέ από αλλού. Τα παιδιά είναι επαγγελματίες. Respect

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 356lkaym
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος καφές στο Μπανσκο.
Τρομερή εξυπηρέτηση από τα παιδιά..πολύ φιλόξενοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς…

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, A4848FY_
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2022

Πολύ καλός κ ποιοτικός καφές..το προσέχουν γενικά το μαγαζί.κ το πρωινό τίμιο.μπράβο τα παιδιά να συνεχίσουν ετσι

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2022
1  Ευχαριστούμε, giannis_lorys
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2022

Ξεκάθαρα το καλύτερο καφέ στο μπανσκο! Το ανακαλύψαμε τη δεύτερη μέρα για καλή μας τύχη γιατί είχαμε τρελαθεί με τις αηδίες που πίναμε αλλού. Τα παιδιά είναι πραγματικοί γνωστές του καφέ και εξυπηρετικότατοι! Ευχαριστούμε παρά πολύ σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2022
1  Ευχαριστούμε, 702sakisx

Forest Cup: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπάνσκο, Μπλαγκόεβγκραντ

Forest Cup: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!