Tripadvisor
Μπάνσκο

“Perfect!!”
Κριτική για: Forest Cup

Forest Cup
Περιγραφή: Φέρνουμε την εμπειρία μας γύρω από το καφέ στο Μπάνσκο, προσφέροντας άριστη ποιότητα καφε 100% Arabica και Freddo σε συνδυασμό με Ελληνική μπουγάτσα (κρέμα/τυρί) σε συνδυασμό με το φιλικό μας περιβάλλον για να τα απολαύσεις. Επίσης στο κατάστημα μας μπορείτε να βρείτε κρύα σάντουιτς και γλυκά.

Ο πιο αξιόλογος καφές στο Μπανσκο!! Το βρήκαμε τη δεύτερη μέρα δυστυχώς έπρεπε απ την πρώτη!!! Το προσωπικό άψογο αλλά και τα προϊόντα!!!

Ευχαριστούμε, _Y1644BF

Δεν ειναι τυχαια το καλύτερο καφέ στο μπανσκο!! Επιτελους ηπιαμε φρεντο εσπρεσσο!!! Και απο ελληνες! Τα παιδια δείχνουν πως αγαπουν αυτο που κανουν!! Συνεχιστε ετσι!!

Ευχαριστούμε, 895kostask

Πραγματικα οτι καλυτερο υπαρχει δτο Μπανσκο!! Μας το προτειναν και ειπαμε να το δοκιμασουμε. Αψογο το προσωπικο και εξαιρετικος καφες!!! Σιγουρα θα ξαναπαμε!! Δοκιμαστε Banskoccino!!!

Ευχαριστούμε, alexyU7649DD
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2020

Ψάχνοντας έναν καλό καφέ διαβάσαμε τις κριτικές και βρήκαμε αυτό το μαγαζι. Πραγματικά εξαιρετική ποιότητα σε ολα. Καφέ πρωινό χυμοί μπάρες δημητριακών και φρούτα. Οι υπάλληλοι ευγενεστατοι και πρόσχαροι σου φτιάχνουν την μέρα. Πήγαμε οικογενειακως. Τα παιδια ξετρελθηκαν με τις σοκολατες. Bueno ζεστή δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε. θα σας ξαναεπισκεφτιυμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, Doctor4alek
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2020

Το πιο όμορφο ταξίδι, στο πιο ζεστό περιβάλλον, με τους ειδικούς στον καφέ!
Παρά πολύ καλοί σε ό,τι κάνουν. Γεγονός.
Συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, _P5628KO

Forest Cup: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπάνσκο, Μπλαγκόεβγκραντ

Forest Cup: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!