“Αρκετά καλή επιλογή”
Κριτική για: Mehana Bai Kotse

Mehana Bai Kotse
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε το τελευταίο βράδυ παραμονής μας στο bansko και μάλιστα το βράδυ εκείνο είχε και live μουσική με μια παραδοσιακή ορχήστρα. Το φαγητό ήταν σε γενικές γραμμές καλό. Όλα τα πιάτα που σερβιριστηκαν ήταν ικανοποιητικά με μόνο παράπονο το γεγονός ότι στο πιάτο μου το κοτόπουλο δεν ήταν καλοψημένο και χρειάστηκε να ζητήσω να το ψήσουν λίγο ακόμα. Τα ορεκτικά ήταν πολύ καλά και μας εντυπωσίασε η φέτα σαγανάκι που μας πρότεινε η σερβιτόρα, η οποία ήταν ευγενέστατη και πολύ κατατοπιστική. Η ορχήστρα που προανέφερα στο τέλος τραγούδησε και ένα ελληνικό τραγούδι του βερτη προς τιμήν μας. Γενικά φύγαμε με καλές εντυπώσεις από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 720mariosp

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον, εξαιρετικό φαγητό, άψογο το σέρβις! Καλές μερίδες (όχι σαν της Ελλάδας), πολύ νόστιμα πιάτα, λογικές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Voyage03914600981
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2019

Παραδοσιακή διακόσμηση, ζεστό κλίμα και φιλικό περιβάλλον!
Ευγενικό και διακριτικό προσωπικό!
Καλές τιμές και χορταστικές μερίδες. Συνίσταται!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, vslmar
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παραδοσιακή ταβέρνα με καλό φαγητό και κρασί. Η κοτόσουπα ως πρώτο πιάτο και η σαλάτα του Καίσαρα ήταν εξαιρετικά. Το κουνέλι καλά μαγειρεμένο ενώ το τηγανιτό λευκό τυρί και η μπριζόλα λαιμού αδιάφορα. Το λευκό κρασί ευκολόπιοτο και δεν μας χτύπησε καθόλου. Τέλος οι τιμές ικανοποιητικές. Το ντεκόρ πολύ όμορφο και το σέρβις άψογο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Odyssey780962
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παραδοσιακό διακόσμηση!!!Υπέροχη κουζίνα καθαρό χορταστικές μερίδες και καλές τιμές!!! Ευγενικό προσωπικό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, melisousami

Mehana Bai Kotse: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπάνσκο, Μπλαγκόεβγκραντ

Mehana Bai Kotse: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!