Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline104 $
eDreams104 $
Agoda.com104 $
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο δωμάτιο ever...............
Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες!!!!!! Καθαρό, ζεστό, μεγάλο και με μια κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη. Βρίσκεται μέσα στο ξενοδοχείο, με δωρεάν καποιες υπηρεσίες spa. Μπορείτε να απολαύσετε όλα τα προνόμια του Ξενοδοχείου, αλλά το διαμέρισμα αυτό είναι άλλου ιδιοκτήτη!! Λίγο ανεξάρτητο δηλαδή!!!!!!!! Πραγματικά έκανε την διαμονή μας στο Bansko απερίγραπτη!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, asts2006