Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλο ξενοδοχείο 1.5 χλμ μακρια απο κεντρο της πόλης σε απομακρισμένη περιοχή κ ψιλοέρημη. μεγαλη εσωτερική πισίνα με υδρομασάζ κ χαμάμ, μέτριο
φαγητό, σχετικά φιλικό προσωπικό, με μίνι μάρκετ που έχει σχεδόν τα πάντα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Manos M
Ο/η FPI-Hotels, Front Office Manager του St. Ivan Rilski - Hotel, SPA & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Mr. Manos,
Thank you for sharing your opinion with us. We are glad to know that you’ve enjoyed the pool, mini market and the spa center. Providing the best service for our clients is extremely important. We will be pleased to host you again.

Best Regards,
Katya Prangova - Front Office Manager

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2017

πάρα πολύ κάλο ξενοδοχείο με εξυπηρέτηση ευγενικό προσωπικο άσχετα αν δεν ξέρουν αγγλικά, ορισμένοι μιλούν ελληνικά .καθαριότητα και καλή ποιότητα φαγητού κ πρωινού .
προτιμήστε δωμάτιο deluxe είναι αρκετά πιο ποιοτικά από τα studio. και κλείστε δωμάτιο στο κεντρικό κτίριο για να μην τρέχετε με το μπουρνούζι στην πισινά και στο spa μέσα στο κρύο. αρκετά καλή πισινά με καλή θερμοκρασία για -5c εξωτερική .
Ευχαρίστως θα το ξαναπροτιμουσα.

Συμβουλή: deluxe δωματιο στο κεντρικο κτιριο
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, 245alex1945
Ο/η FPI-Hotels, General Manager του St. Ivan Rilski - Hotel, SPA & Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Ιανουαρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Guests,
Thank you for choosing St. Ivan Rilski Hotel for your vacation. We are happy to hear that you have enjoyed your holiday and created unforgettable memories.

We will be pleasured to welcome you once again as our guests on your next visit to Bulgaria.

Best regards, St. Ivan Rilski Hotel

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

Σε μια υπέροχη τοποθεςία, πολύ κοντά στο χωριό του Bansko, με φιλόξενο περιβάλλον, καλό αγητό και άμεση εξυπηρέτηση. Το ξενοδοχείο έχει εγκαταστάσεις σπα όπλο μπορείτε να ξεκουραστείται χωρίς να πληρώσετε μια περιουσία. Το προσωπικό καθαριότητας όπως και το σέρβις του ξενοδοχείο ίσους συγχαρητήρια.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Elena C
Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2017

Κλεισαμε στο κεντρικο κτιριο τα δωματια μας μεσω πρακτορειου αλλα επειδή αργησαμε λεει δωθηκαν όλα τα δωματια και μας βαλλανε στα εξωτερικα κτιρια. Δεν μπορέσαμε ποτε να μιλησουμε με τον manager του ξενοδοχείου γιατι ηταν σε συναντηση μαλλον για μερες !!!!!!.το φαγητο κατω του μετριου ,η καθαριοτητα μετρια (ηρθαν να καθαρισουν και ξεχασαν τα σκουπίδια στο δωματιο). οι μονοι ευγενικοι που μας αλλαξαν και γνωμη γιατι δεν θελαμε να τους αφήσουμε επιπλέον χρηματα ηταν τα παιδια στο spa. Το μονο τμημα μου αξιζε εκει μεσα!!!

Συμβουλή: Να κλεισετε στο κεντρικο κτιριο,(αν κι εκει να κλεισετε μπορει αλλου να κοιμηθείτε!!!)
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, VASO3
Η κριτική έγινε: 31 Ιανουαρίου 2017

Το δωμάτιο ήταν άνετο και αρκετά ζεστό , μεγάλο μπάνιο και αρκετές παροχές ,το wifi θα ήθελε βελτίωση καθώς χρειαζόταν συχνά restart για να έχεις καλό σήμα , το μπάνιο μεγάλο απλά όταν χρειαστεί να γεμίσεις την μπανιέρα για να χαλαρώσεις θέλει προσοχή μετά γιατί χάνει νερά στο πάτωμα ....
Θεωρώ απαράδεκτο για 4* ξενοδοχείο και την περίοδο που μείναμε ενώ είχε 500 άτομα από ότι μάθαμε από υπάλληλο του ξενοδοχείου ,στην είσοδο της reception να έχει πάγο παντού και να κινδυνεύεις να χτυπήσεις (όπως και το πάθαμε ένα βράδυ ,έπεσε ένας από την παρέα μας και ενώ έχουν παντού κάμερες και παρακολουθούν , κανείς δεν ασχολήθηκε να δει αν είναι καλά) Μάλιστα για να είναι καλλυμένοι έχουν βάλει ένα κώνο με ένα χαρτί πάνω τυπωμένο προσοχή πάγος !!!!!.Σημειωτέον την επόμενη μέρα το πρωί διαμαρτυρηθήκαμε στην reception για τον πάγο και ότι ωφείλουν να παρέχουν ασφάλεια στους ενοίκους κατά της έξοδο τους από το ξενοδοχείο και η υπάλληλος ούτε καν μας ζήτησε μία συγγνώμη και μας αντιμετώπισε με αδιαφορία !!!!
Επίσης στην 4ήμερη διαμονή μας δεν άλλαξαν πετσέτες !!!! διαμαρτυρηθήκαμε και για αυτό αλλά πάλι εισπράξαμε την αδιαφορία τους !!!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, chris t