Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/12/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/12/21
FindHotel
Hotels.com133 $
Booking.com156 $
eDreams156 $
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό και περιποιημένο cozy διαμέρισμα δύο δωματίων, πλήρως εξοπλισμένο, με δωμάτια που έχουν απεριόριστη θέα προς το βουνό ή το Bansko.
10 λεπτά (με τα πόδια) από το κέντρο της πολης, κοντά σε όλα! Εμπορικά, τουριστικά μαγαζιά, φαγητό, ποτό κλπ.
Θα ξαναπάω!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Ανδρομαχη Δ
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2016

Πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο. Ήρθα τον περασμένο Δεκέμβριο με τον φίλο μου και μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο για 3 νύχτες. Πραγματικά ήταν πολύ καθαρό, το μπάνιο μεγάλο, είχε πλούσιο πρωινό και το wifi έπιανε πολύ καλά στο δωμάτιο μας. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι βρισκόταν περίπου 1 χλμ από το κέντρο του Bansko, δηλ. περίπου 10 λεπτά με τα πόδια, και το βράδυ ο δρόμος δεν φωτίζεται καλά, οπότε είναι λίγο τρομακτικά. Εάν θέλετε να επισκεφτείτε το Bansko κοριτσοπαρέα καλύτερα να μείνετε σε ένα πιο κεντρικό ξενοδοχείο.

3  Ευχαριστούμε, Maraki_S18
Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα υπερπολυτελεστατα ξενοδοχια.
+τα δωματια καινουρια Ομορφα διακοσμημενα και καθαρα και οι εγκαταστασεις οπως πισινα και σαουνα το ιδιο.
-Τοποθεσια.σε σχεση με τα υπολοιπα που ηταν 2 λεπτα απο το κεντρο αυτο ηταν 10...επισης η πισινα ηταν πολυ μεγαλη και για αυτο ισως λιγο κρυα.ισως ηταν και επειδη πηγαμε αρχες σεζον και δεν ειχε πολυ κοσμο ακομα....ελαχιστοι απο το προσωπικο ηξεραν αγγλικα αλλα αυτο το συνανατας παντου στο μπανσκο
Γενικα το θεωρω πολυ καλη επιλογη περισσοτερο για ζευγαρια.

1  Ευχαριστούμε, eiriniskan
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για τις γιορτές των Χριστουγέννων με τα δύο μας παιδιά. Καλό ξενοδοχείο, κοντά στο κέντρο, όμορφοι χώροι, δραστηριότητες για παιδιά, καθαρό, αρκετά καλό φαγητό !!!!
Ευγενικό προσωπικό (σε σχέση με άλλα βουλγαρικά ξενοδοχεία), καθαρή πισίνα, το χαμάμ είχε την γνωστή αποκρουστική μυρωδιά της υγρασίας....νομίζω αυτό πρέπει να το διευθετήσει. Τα δωμάτια καθαρά και ζεστά, ευρύχωρα, με αρκετές ανέσεις. Συνολικά μια ευχάριστη διαμονή. Happy New year !!!

3  Ευχαριστούμε, Evgenia-Melis
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Σε γενικες γραμμες ηταν παρα πολυ καλο ξενοδοχειο. Κατσαμε 4 νυχτες
+ :εξυπηρετικο προσωπικο.πολυ ωραια διακοσμημενα δωματια τεραστια ανετα μπανια με μπανιερα .καθαρα και ομορφα σπα.
- :το μεγαλυτερο αρνητικο του ηταν η τοποθεσια. Ηταν περιπου 1 χλμ απο το κεντρο.αλλο ενα αρνητικο ηταν οτι το wifi δεν ειχε καλο σημα και τελευταιο οτι το τζακουζι δουλευε την πρωτη μερα αλλα μετα χαλασε μαλλον. Δεν το εφτιαξαν μεχρι να φυγουμε παντως.

1  Ευχαριστούμε, eiriniskan