eDreams
Agoda.com
Priceline
StayForLong
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016

Πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο του Κιάτο. Ήσυχο καθαρό ζεστό με θέσεις πάρκινγκ πολύ κοντά στη παραλία.Πολύ καλή παροχή υπηρεσιών και εξυπηρέτηση. Άνθρωποι ευγενείς με χαμόγελο και προθυμία.Πολύ καλό πρωινό για όλα τα γούστα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, iothur
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο πολύ καλό, πολύ ζεστοί άνθρωποι Άνετα δωμάτια,πεντακάθαρα μπάνια, πολύ καλός και πλούσιος μπουφές. Η έλλειψη παρκινγκ είναι ένα μειον, καθώς και η φασαρία από το δρόμο, στα εμπρός δωμάτια. Παρ όλα αυτά, οι εντυπώσεις μας ήταν θετικές.....

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, S4118RZ_
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016

Σε καλή τοποθεσία είναι το ξενοδοχείο, κοντά στο κέντρο αρκετά κοντά η παραλία και γενικά σε ότι μπορείς να χρειαστείς μακριά από το σπίτι σου.
Μας άρεσε το ξενοδοχείο ήταν καθαρό, και το προσωπικό ευγενέστατο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Από τα δωμάτια σε όροφο φαίνεται η θάλασσα και μακριά ένα κάστρο.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, PeggyAndrig
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016

Ανακαινίστηκε τα τελευταία χρόνια και από πάντα είχε την φήμη του καλού, προσιτού, οικείου, φιλικού ξενοδοχείου της περιοχής. Έκανα την δεξίωση του γάμου μου εκεί και έμεινα ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες του. Στο κέντρο της πόλης με εύκολη πρόσβαση σε όλα τα σημεία αναφοράς και τους συγκοινωνιακούς κόμβους της (προαστιακός σιδηρόδρομος, ΚΤΕΛ, λιμάνι)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, Spyros C
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια μας ήταν καθαρά και περιποιημένα ενω το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Αν μπορούσαμε να αλλάξουμε κάτι αυτό θα ήταν τα μαξιλάρια τα οποία ήταν πολύ ψηλά και άβολα καθώς και την μη ύπαρξη ικανοποιητικού αριθμού πριζών μέσα στο δωμάτιο. Κατά τα άλλα μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και θα το ξαναεπισκευτούμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, dimitra97