“Top!! ”
Κριτική για: Prego

Prego
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

καταπληκτική πίτσα και φανταστικοί άνθρωποι!! ποικιλία στις πίτσες, ελαφριές χωρίς πολλά λάδια! μπράβο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, katerinasai

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2020

Δοκιμάσαμε 2 πίτσες και 1 σαλάτα. Οι πίτσες είχαν φανταστική ζύμη και πλούσιες σε υλικά (όσοι ειστε οπαδοί της τρούφας δοκιμάδτε την tartufo!). Η σαλάτα ήταν η καλύτερη έκπληξη! Ίσως η καλύτερη σαλάτα που έχω φάει σε εστιατόριο, κι ας έχω επισκεφτεί εκατοντάδες στην Αθήνα! Οι τιμές απόλυτα λογικές. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, IBaglatzi
Ο/η elenivourou, Ιδιοκτήτης του Prego, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Μία από τις ωραιότερες πίτσες!!!
Πολύ ζεστό περιβάλλον με άψογη εξυπηρέτηση!!
Ολες οι πιτσες φτιαγμενες σε ξυλόφουρνο με μοναδικη αισθηση όλων των φρεσκων λαχανικων!!!

Ευχαριστούμε, theodorosg377
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Είμαστε οικογένεια τριών ατόμων βρέθηκαμε στο κιατο για εκδρομή και εντελώς τυχαία πέσαμε στο εστιατόρια prego ....από την πρώτη στιγμή η Ελένη μας καλοδέχτηκε με ένα τεράστιο χαμόγελο και πρόθυμη να μας βοηθήσει να διαλέξουμε τα καλύτερα πιάτα φάγαμε την τελειότερη πίτσα που έχουμε φαΐ και καταπληκτική μακαρονάδα polo e pana εννοείται και τις πέντε μέρες φάγαμε εκει ....δοκιμαστε ανεπιφύλακτα την πίτσα tartoufo the prego την σαλάτα pastore & prego και όλες τις με μακαρονάδες!!!!

Ευχαριστούμε, paokg481
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2020

Πίτσα φτιαγμένη στον ξυλόφουρνο!!! Απίστευτα ζυμαρικά κ σαλάτες!!! Τοποθεσία κ άνθρωποι εξαιρετικοί!!!
Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, Giota T

Prego: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κιάτο, Περιοχή Κορινθίας

Prego: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα