“Απαράδεκτο προσωπικό και ποιότητα καφέ.”
Κριτική για: Peperoncino

Peperoncino
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο που ρώτησα από ποια εταιρία είναι ο καφές και μου είπε Illy όταν ήρθε ήταν ένα πλαστικό ποτήρι γεμάτο μέχρι πάνω με μαύρο νερό το οποίο απλά ήταν για πέταμα. Όταν είπα στην σερβιτόρα ότι ο καφές δεν ήταν καλός και είχε πολύ νερό η απάντηση της ήταν να μου το λέγατε από πριν. Πήγα στο μπαρ να πω ότι ο καφές δεν πίνοταν και με κοίταγε με ένα απαξιωτικο ύφος σαν να τους έβρισα. Μετα αφού δεν με έπεισε ότι ήταν καλός ο καφές αποφάσισε να μου φτιάξει και δεύτερο και είμαι σίγουρος ότι από μέσα της με έβριζε. Το αποτέλεσμα ήταν για μια ακόμη φορά άθλιο.

1  Ευχαριστούμε, andreasmT672WA

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Μαγαζί με πίτσες,μακαρονάδες,σαλάτες κλπ. και οργανωμένη παραλία όπου σερβίρουν και φαγητό!!!Μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι τούς ζητήσαμε μακαρονάδες που δεν υπήρχαν στον κατάλογο και τις έφτιαξαν όπως θέλαμε εμείς!!!

Ευχαριστούμε, TzeniL
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για Ιταλικό.
Εξαιρετική πίτσα.
Γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ ευγενικοί.
Το πιάτο με το καρπάτσιο θέλει βελτίωση.
Τα μπροστινά τραπέζια είναι πολύ κοντά στα διερχόμενα αυτοκίνητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Sokratis_E
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2019

Αξιοπρεπές ιταλικό για τα δεδομένα μιας επαρχιακής πόλης. Ωραία και οικονομική πίτσα σε ξυλοφουρνο και καλές μακαρονάδες.Καλες τιμές, ιδανικό για χαλαρή βόλτα και μπυρίτσα δίπλα στη θάλασσα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KleoMit
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο μαγαζί με την παρέα μου κ γευτηκαμε πολύ νόστιμη μακαρονάδα, μπέργκερ αλλά κ το κοτόπουλο γουακαμολε πραγματικά απίθανο!!!! Επιπλέον να αναφέρω ότι τα κοκτέιλ ήταν πολύ καλά!!! Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω!!!! Το σέρβις πολύ καλό κ ο χώρος υπέροχος!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 201valentinak

Peperoncino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κιάτο, Περιοχή Κορινθίας

Peperoncino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!