“Πολύ ζουμερό κεμπάπ”
Κριτική για: Σάκης Κεμπάπ

Σάκης Κεμπάπ
Περιγραφή: Οι μοναδικές γεύσεις ΣΑΚΗΣ ΚΕΜΠΑΠ είναι κοντά σας σε ένα νέο χώρο, συνεχίζοντας να προσφέρουν αξεπέραστη απόλαυση. Ελάτε να δοκιμάστε τα ξακουστό κεμπάπ, το περίφημο χειροποίητο σουτζούκι και το μοναδικό γιαουρτλού που μόνο ο ΣΑΚΗΣ ΚΕΜΠΑΠ ξέρει να φτιάχνει εδώ και έναν αιώνα. Οι χειροποίητες συνταγές και η πολυετή εμπειρία μας, εγγυώνται την ικανοποίηση σας. Η άριστη ποιότητα των υλικών που χρησιμοποιούμε, το άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό σε συνδυασμό με την αγάπη και φιλοξενία μας, αποτελούν εγγύηση για μια εμπειρία απόλαυσης. Η παράδοση με αγνά υλικά του ΣΑΚΗΣ ΚΕΜΠΑΠ, συνεχίζεται!
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαρτίου 2021

Δυστυχώς μόνο παραλαβή από το κατάστημα ή διανομή κατ' οίκον στη παρούσα συγκυρία. Πολύ όμορφο μεζεδοπωλείο στα πρότυπα της Μικράς Ασίας. Με μικρό πάλκο γιατί είχε και μουσικές βραδιές προ Covid. Στα της μάσας ...
Ζουμερό και πολύ νόστιμο το κεμπάπ σε καλαμποκενια πίτα μόνο με τα απαραίτητα αρτυματα αλάτι ,πάπρικα , κρεμμύδι,ντομάτα,μαϊντανό. Το ντονέρ πολύ ωραίο επίσης καθαρό κρέας χωρίς λίπη καλοψημενο με τα ίδια αρτυματα. Δεν αισθάνεσαι καθόλου βάρος στο στομάχι όπωςσε αλλα κεμπαμπ ψητοπωλεία.
Τιμές κανονικές με πολύ καλή και φιλική εξυπηρέτηση .
Περιμένω να ανοίξει η εστίαση για να δοκιμάσω όλες τις πολίτικες συνταγές ...και στα γλυκά.
Συγχαρητήρια στην οικογένεια που το διαχειρίζεται!
Αφήνω τους 5 κύκλους για ολοκληρωμένη γευστική εμπειρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Greece21st
Ο/η Chris Petrides, Υιός Ιδιοκτήτη (Chef) του Σάκης Κεμπάπ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Απριλίου 2021

Αγαπητέ Greece21st,

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που παρόλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε λόγω κορονοϊού, εξακολουθούμε να βλέπουμε κριτικές σαν και την δική σας!

Μας δίνετε δύναμη και όρεξη στην προσπάθεια μας να γινόμαστε όλο και καλύτεροι κάθε μέρα!

Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και στην καταπράσινη αυλή μας, καλώς εχόντων των πραγμάτων, μετά το Πάσχα!

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2021

Εξαιρετική ποιότητα άψογη εξυπηρέτηση και γεύσεις που σε ταξιδεύουν σε άλλες εποχές. Απλά συγχαρητήρια σε ένα εστιατόριο όπου η παράδοση και το μεράκι διατηρούνται αναλλοίωτα ακόμα και σε αυτές τις δύσκολες εποχές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 73nikost
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Απο τις λιγες φορες οπου τρωγοντας θελεις να γραψεις τη κριτικη για το φαγητο!! Προτεινω να ξεκινηστε με τη μελιτζανοσαλατα και το ταλαγανι με μαρμελαδα ντοματας! Οσο για το κεμπαπ...ΘΕΪΚΟ!!!!

Ευχαριστούμε, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β
Ο/η F6217PGchrisp, Μάρκετινγκ του Σάκης Κεμπάπ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Αναστασία,

Είναι μεγάλη η χαρά που μας δίνετε με τα καλά σας λόγια!

Κύριο μέλημα μας, είναι οι καλεσμένοι μας να φεύγουν με χαμόγελο από το οικογενειακό μας εστιατόριο!

Σας ευχαριστούμε πολύ για την αναγνώριση καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε αυτή την υπέροχη αξιολόγηση!

Ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020

Πραγματικά έχουμε δοκιμάσει σε πολλά μαγαζιά κουζίνα ανατολίτικη αλλά εκεί θα φας πραγματικά ποιοτικό φαγητό, γεύσεις πολιτικες, σέρβις άψογο, μια οικογενειακή επιχείρηση που σέβεται τον πελάτη και κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους να μείνεις ευχαριστημένος, από τιμές μια χαρά για το τόσο Καλό φαγητό που σου παρέχουν, το παστουρμαλι απλά δεν "υπάρχει" η μελιτζανοσαλατα φοβερή (κερασμενη από το κατάστημα) το σουτζουκι εξαιρετικό, αλλά το κεμπαπ Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο, το κοτόπουλο καλαμάκι ζουμερό και γευστικό και η πανσετα ήταν φοβερή! Περάσαμε υπέροχα 2 ενήλικες και 2 παιδάκια φάγαμε ήπιαμε μόνο με 35€, τηρούνται τα μέτρα για τις μερες που διανύουμε και είναι πεντακάθαρα!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την τόσο αξιόλογη προσπάθεια σας να φέρετε την Ανατολή στο παλαιό Φάληρο, θα σας επισκεφθουμε ξανά να δοκιμάσουμε και τα υπόλοιπα που δεν μπορέσαμε αφού σκασαμε από το φαι, το γλυκό δεν ξέρω τι ήταν στο ποτηράκι που μας κερασατε αλλά ήταν υπέροχο, Μπράβο σας, καλές δουλειές!

Ευχαριστούμε, Stellamobiletherapy
Ο/η F6217PGchrisp, Γενικός Διευθυντής του Σάκης Κεμπάπ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Stellamobiletherapy,

Η πραγματικότητα είναι πως εδώ και ώρα δεν γνωρίζω τι να γράψω προκειμένου να ανταποκρίνεται στην εξαιρετική σας αυτή κριτική!

Τα λόγια είναι περιττά..

Θέλω να σας γνωρίσω πως μας κάνατε να χαμογελάσουμε οικογενειακώς και να γεμίσουμε υπερηφάνια & ευγνωμοσύνη.

Είναι μοναδικό το συναίσθημα που εσείς, οι καλεσμένοι, μας κάνετε να νιώθουμε με τις κριτικές σας αυτές, οι οποίες εξαλείφουν κάθε κούραση, κάθε εμπόδιο και οποιαδήποτε δυσκολία της εποχής που διανύουμε, παροτρύνοντας μας έτσι οικογενειακώς να συνεχίσουμε αυτό που κάνουμε με τόση αγάπη!

Σας ευχαριστούμε μέσα απ'την καρδιά μας και να γνωρίζετε πως η κριτική σας κοσμεί την σελίδα μας στο Facebook, ως σπουδαία διάκριση!

Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό φαγητό με ιδιαίτερες γεύσεις.ενα αστέρι λείπει από το άριστα λόγω τιμών.ειναι λίγο τσιμπημενες.πολυ καλό σέρβις. Όλα τα φαγητά καλά αλλά ειδικά το κεμπάπ για το οποίο φημίζεται είναι ότι δυνατό.δοκιμαστε το

Ευχαριστούμε, Βασιλης Μ
Ο/η Happiness731645, Γενικός Διευθυντής του Σάκης Κεμπάπ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Να γνωρίζετε ότι από της 7 Αυγούστου ημέρα Παρασκευή οι τιμες μας έχουν αλλάξει προς τα κάτω βεβαίως ενδεικτικά σας αναφέρω μερίδα κεμπάπ 7,30 μπύρα ΑΜΣΤΕΛ 2,5 Τηγ. πατάτες 2,90 . Εσείς πότε μας επισκεφθήκατε ? Όπως και να έχει σας περιμένουμε !!

Σάκης Κεμπάπ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Νέα Σμύρνη, Αττική

Σάκης Κεμπάπ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!