“Καλό Φαγητό”
Κριτική για: Στου Βαλέσα

Στου Βαλέσα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι αρκετά καλό και οι μερίδες ικανοποιητικές, με εξαίρεση το χοιρινό κοντοσούβλι που ήταν μέτριο. Το service αρκετά εξυπηρετικό. Η κράτηση το ΣΚ είναι απαραίτητη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Smtraveller26
Ο/η giorgosalimisis, Ιδιοκτήτης του Στου Βαλέσα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας , λυπόμαστε που δεν σας ικανοποιήσαμε απόλυτα!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 ζευγάρια Σάββατο μεσημέρι και πραγματικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι! Όλα ήταν εξαιρετικά! Μπιφτεκάκια νόστιμα και ζουμερά, μπριζολάκια εξίσου νόστιμα και πολύ ωραία ψημένα, κοντοσούβλι κοτόπουλο φανταστικό, πατατούλες τηγανητές με αυγά και λουκάνικα μούρλια, φέτα ψητή με μέλι και σουσάμι και σαλάτα Βαλέσα όνειρο! Αξίζει τα 5 αστέρια επίσης για το σέρβις και την ευγενική εξυπηρέτηση να αναφέρω ότι είναι και φιλόζωοι γιατί πήγα με το σκυλάκι μου και έσπευσαν να του φέρουν αμέσως μπολ με νεράκι. Εξαιρετική ποιότητα κρεατικών και ένα μπράβο στον άνθρωπο που είναι στο ψήσιμο . Προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, ioannae475
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2021

Πήρα μια μερίδα μπριζολάκια και μια μπιφτέκια. Πραγματικά τα μπριζολάκια βρωμουσαν και τα μπιφτέκια ήταν λες και τρώγαμε τσίχλα .... παιδιά απαράδεκτο .... ντροπή να πουλάτε τέτοια φαγητά , θα αρρωστήσουμε στο τέλος .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, mariakJ246SR
Ο/η giorgosalimisis, Ιδιοκτήτης του Στου Βαλέσα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιουνίου 2021

Καλησπέρα σας , αργήσαμε να δούμε την κριτική σας , μας συγχωρείτε!
Πιστεύουμε ότι θα ήταν μια άτυχης στιγμή γιατί αν έρθετε αύριο ας πούμε στο μαγαζί θα το δείτε γεμάτο με ευχαριστημένους πελάτες!
Ελπίζουμε να ξαναδοκιμασετε τις γεύσεις μας και να σας πείσουμε ότι δεν πρόκειται να αρρωστήσει κανείς από το φαγητό μας, κάθε άλλο....

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2020

Άψογο σέρβις,ευχάριστο περιβάλλον,προσωπικό καταπληκτικό,φαγητό νόστιμο με ικανοποιητικές σε ποσότητα μερίδες,τέλειες οι πιπεριές με παστουρμά και το κοντοσούβλι κοτόπουλο,πολύ καλές τιμές,θα γίνει το στέκι μας.Συνεχιστε έτσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Kaiti S
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπριζολάκια & μπιφτεκάκια πολύ ωραία, άψογη εξυπηρέτηση καλό κρασί και μπύρα (εκτός αθηναϊκής ζυθοποιίας που δεν πίνουμε ) ωραία ατμόσφαιρα και ευχαριστημένος κόσμος... Όλα καλά.. συνεχίστε έτσι ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Giorgos21NeaSmyrni

Στου Βαλέσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Στου Βαλέσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!