“Μια χαρα”
Κριτική για: Πιάτσα Καλαμάκι

Πιάτσα Καλαμάκι
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εχω επισκευθει αρκετες φορες το εστιατοριο και ποτε δεν ετυχε να εχω καποιο παραπονο παντα ευχαριστημενη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, A9867YR_
Ο/η Γιάννης Σ, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Απριλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απλά τελειο.Προσωπικό εξαιρετικό,φαγητό εξαιρετικό.Έχω πάει και με οικογένεια και με φίλους και πάντα μας εξυπηρετούν τελεια.Το σουβλάκι φανταστικό,οι πατάτες φρέσκες όπως και το κρέας.Και οι σος τους γευστικότατες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, George_limn
Ο/η Γιάννης Σακόπουλος, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2021

Το μαγαζί αυτό θα έπρεπε να διδάσκεται στις Σχολές Μάρκετινγκ ως πρότυπο. Είναι άριστα οργανωμένα, έχει το σωστό προσωπικό (αριθμητικά και ποιοτικά), είναι όλες και όλοι, διοίκηση και προσωπικό, ευγενέστατοι, οι τιμές είναι value-for-money και η ποιότητα σταθερά υψηλή. Οτιδήποτε έχουμε ποτέ παραγγείλει, είτε takeaway είτε καθήμενοι, ήταν νοστιμότατο. Κρύα κουζίνα, κρεατικά, ορεκτικά, αλλά και οι επιλογές για χορτοφάγους, μας έκαναν να νιώθουμε ότι μας σέβονται ως καταναλωτές. Μπράβο σε όλη την ομάδα για το εκπληκτικό αποτέλεσμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 4panosm
Ο/η Γιάννης Σ, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2020

Παραγγειλαμε 3 σουβλακια με sauce πιατσα (μαγιονέζα,γιαουρτι και μουστάρδα) και μια μερίδα πατατες!ηρθαν μια ωρα μετα 3 σουβλακια με τζατζίκι ,αφου καλεσα να τους ενημερωσω οτι εκαναν λαθος δεν με πίστευαν και ισχυρίζονταν οτι ειναι γιαουρτι με σκόρδο χωρις τζατζίκι! Δυστυχως εχουμε θεμα με το σκόρδο και ζητήσαμε να τα αντικαταστήσουν...μας εβγαλαν απλα τρελους ισχυριζόμενοι οτι δεν ξερουμε ποια ειναι η σως,ενω εχουμε φαει αρκετες φορες εκει! Ζητησα να ερθουν εστω να τα παρουν να τα δουν αφου δεν με πίστευαν και δεν εγινε ουτε αυτο...κριμα τα χρηματα μας και οτι μείναμε νηστικοί Παρασκευη βραδυ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Papa_eleni19
Ο/η Γιάννης Σ, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2020

Λυπούμαστε που αισθάνεστε ότι δεν μείνατε ικανοποιημένη, όμως τα γεγονότα είναι διαφορετικά από ότι περιγράψατε. Τα τυλιχτά σας περιείχαν σως πιάτσα και όχι τζατζίκι...Όπως πολύ ευγενικά εξήγησε η υπεύθυνη του καταστήματος στον σύζυγό σας, η σως πιάτσα περιέχει και λίγο σκόρδο, το οποίο προφανώς και αντιληφθήκατε γευστικά...Παρόλο που δεν υπήρξε λάθος από μέρους μας, του πρότεινε αντικατάσταση την οποία όμως αρνήθηκε. Έπειτα από λίγο μας τηλεφωνήσατε ωρυόμενη, φωνάζοντας ότι θα δημοσιεύσετε κακή κριτική για το κατάστημά μας. Αυτό όπως αντιλαμβάνεστε είναι παντελώς παράλογο, διότι λάθος δεν συνέβη, ενώ εμείς σας προτείναμε να αντικαταστήσουμε άμεσα την παραγγελία σας! Ειλικρινά θεωρούμε, ότι όταν οι άνθρωποι της εστίασης διακινδυνεύουν καθημερινά την υγεία τους εν μέσω covid για να σας εξυπηρετήσουν, σίγουρα δεν τους αξίζει τέτοια αντιμετώπιση!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Έχω πάει πολλές φορές για φαγητό στο " πιάτσα καλαμάκι" και πραγματικά το φαγητό είναι υπέροχο. Τα καλαμάκια- κοτόπουλο ( μπούτι) είναι πάντα ζουμερά,ωραία ψημένα και τόσο νόστιμα...οι σαλάτες είναι φρέσκες ,πολύ ωραίο είναι και το σουβλάκι λαχανικών για τους χορτοφάγους.Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε το ταλαγάνι σχάρας. Το προσωπικό είναι πάντα ευγενικό και πολύ πρόσχαρο και οι τιμές εξαιρετικές. Μου αρέσει πολύ αυτό το εστιατόριο!Μπράβο σε όλους σας για τις υπηρεσίες που προσφέρετε!

Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνα Ν
Ο/η B6958FK_, Ιδιοκτήτης του Πιάτσα Καλαμάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα!

Πιάτσα Καλαμάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Πιάτσα Καλαμάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!