“Φιλικό περιβάλλον”
Κριτική για: Το Παλιό Κατώι

Το Παλιό Κατώι
Περιγραφή: Πρόσφατα ανακαινισμένο ζεστό, οικογενειακό με την αίσθηση περασμένων όμορφων δεκαετιών. Σε έναν υπέροχα διαμορφωμένο χώρο με εξωτερική αυλή σπιτιού και εσωτερικό ενός παλιού αγαπημένου καπηλειού με τα παλιά ξύλινα βαρέλια μας, προσφέρουμε σπιτικές γεύσεις όπως παλιά.... Εξαιρετικής ποιότητας ψητά κρέατα, λαχταριστά μεζεδάκια, παραδοσιακές σπιτικές σαλάτες και κάθε λογής ορεκτικά.
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί Σάββατο βράδυ, αρχές Αυγούστου και ήταν γεμάτο κόσμο. Πολύ συμπαθητικό το φαγητό, ωραίο περιβάλλον, ξεχνάς ότι είσαι Αθήνα. Ότι φάγαμε πολύ καλό, το κοντοσούβλε δε θεικό. Έμεινε φαί και για άλλα 2 άτομα. Ωραίοι όλοι οι μεζέδες και η ποικιλία κρεατικών. Ο Γιάννης που σέρβιρε σου φτιάχνειτ το κέφι. Θα το δοκιμάσουμε και χειμώνα, όταν πια θα έχει ζωντανή μουσική.

Ευχαριστούμε, 787mariaz

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι,ο χώρος όμορφος και για καλοκαίρι με την βοήθεια των ανεμιστήρων πολύ καλά.
Το σέρβις πολύ καλό και Κος Γιάννης υπέροχος και γρήγορος.Μεριδες μεγαλεςχκαι ότι πήραμε υπέροχα.Η χοιρινή τέλεια και πολύ καλό ψήσιμο.Κολοκυθακια υπέροχα και όλα ήταν πολύ καλά, συκώτι τέλειο όπως και τα μπιφτέκια .Ίσως σε μέρες Όχι ζεστές να χρειαζετε κρατήση και αν γέμιση το μαγαζί νομίζω ότι θα έχουμε συγχροτισμο για την εποχή.Παντως επαγγελματίες στο θέμα εξυπηρέτησης φαγητού και ψησίματος.

Ευχαριστούμε, ioannidisior
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό δεν έχει γεύση και το κυριότερο είναι ότι είναι καμένο σαν κάρβουνοκαι επικίνδυνο. Κατά τα άλλα σαν μαγαζί είναι ωραίο και παραδοσιακό τα υπόλοιπα πιάτα εκτός από τα κυρίως μπορείς να τα φας αλλά και πάλι είναι κοντά στο μέτριο. Ανεβάζω και φώτο μήπως είμαι εγώ ο υπερβολικός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Gimani88
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς αυτό το μαγαζί χάλασε . Καμμένο συκώτι όλες τις φορές που το έχω πάρει (χωρίς να το αφαιρεί απ το λογαριασμό ), μπριζόλες χωρίς καμία νοστιμιά κ ούτε καλό ψήσιμο . Πατάτες, σαλάτες και κολοκυθάκια καλά . Αγαπητέ μου όταν έχεις ένα μαγαζί και θες να έχεις κόσμο, τον προσεχείς τον πελάτη . Παίρνεις και τα 0.50€ , χωρίς να κόβεις ούτε μια απόδειξη . Έχω έρθει πάνω από 30 φορές κ έχω φέρει κ κόσμο και συνεχίζεις να μην είσαι καλός . Κρίμα . Κ ειχες κ ωραία αυλή για το καλοκαίρι . Εύχομαι να ξεκινήσεις να προσεχείς λίγο τα κρέατα σου και εμάς τους πελάτες .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mariathens275
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2020

Καλές γεύσεις, εξυπηρέτηση με χαμόγελο. Είναι μία σταθερή αξία, σε ένα συνηθισμένο περιβάλλον Τα κρέατα ήταν καλοψημένα και οι σαλάτες, ολόφρεσκες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mourmourakisg

Το Παλιό Κατώι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική
Νέα Σμύρνη, Αττική

Το Παλιό Κατώι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!