Αποθήκευση
Ξεχωριστή εμπειρία για μικρούς & μεγάλους

Το MindTrap της Νέας Σμύρνης είναι πραγματικά ένας χώρος που μπορούν να ξεφύγουν από την... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2018
sophiakamilieri
Νέα Σμύρνη, Ελλάδα
Η εμπειρια μου στο Mindtrap Νέας Σμύρνης

Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2018
athensboy2015
Αθηνα

Η κριτική γράφτηκε 24 Μαΐου 2018

Εχουμε παιξει ολα τα δωματια στο the mind trap της Ν.Σμυρνης. Εχουμε καταπληκτική εμπειρία από όλα τα δωμάτια και από το προσωπικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους να πάτε να παίξετε τα καταπληκτικά δωμάτια και να γνωρίσετε το άψογο προσωπικό από κοντά. Keep mindtraping :) !!!

Ευχαριστούμε, athensboy2015
Ο/η Yannis_Bakaloudis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το The MindTrap Nea Smirni για τη διασκέδασή σας ξανά και ξανά!

Μείνετε συντονισμένοι για νέες εκπλήξεις και όπως είπατε κι εσείς, Keep MindTrapping!

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2018

Πήγαμε 5 άτομα και περάσαμε καλά. Ωραίο δωμάτιο με πολύ καλή διακόσμηση λες και βρισκόσουν μέσα στο Hogwarts αλλά είναι υπερβολικά μικρό. Είμασταν αρκετά στριμωγμένοι και δυσκολευόμασταν να κινηθούμε ελεύθερα. Οι γρίφοι ήταν αρκετά έξυπνοι και μέσα στο πνεύμα της μαγείας. Ο ηθοποιός εξαιρετικός! Συστήνεται για 2-4 άτομα, όχι παραπάνω.

1  Ευχαριστούμε, Compass768491
Ο/η Yannis_Bakaloudis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Απριλίου 2018

Καλημέρα!

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας!
Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία στο The MindTrap Nea Smirni! Θα χαρούμε να σας δούμε και στα υπόλοιπα δωμάτιά μας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2018

καταπληκτικα δωματια και το the ring και το maniacs lair.Δεν ειχα την εντυπωση πως θα τρομαξω αρκετα αλλα αποδειχτηκα λαθος,η ηθοποιος στο πρωτο ηταν τρομερη και το δωματιο αρκετα creepy συγχαρητηρια στην ομαδα του mindtrap νεας σμυρνης εξυπηρετικοτατοι ολοι τους και προσωπικα συγχαρητηρια στη σαμαρα και στον κλοουν για τις φοβερες τους ερμηνειες!

Ευχαριστούμε, Foivos96
Ο/η Yannis_Bakaloudis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Απριλίου 2018

Καλησπέρα σας!

Σας ευχαριστούμε για την όμορφη κριτική σας!

Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία. Θα χαρούμε να σας δούμε και στα υπόλοιπα δωμάτιά μας!

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

"Κι ότι κι αν γίνει μην την αφήσετε να σας πιάσει" και τσουπ μας πέταξανε μέσα στο δωμάτιο. Γρύφοι διαφόρων ειδών, μέτριας δυσκολίας και μερικοί δύσκολοι. Μία εσωτερική βοήθεια (ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ) και έφτασε η ώρα να συναντήσουμε τη Σαμάρα.. Υπάρχει γκρι ζώνη στο δωμάτιο για να αφήσεις τα πράγματα, μία που είδαμε τη Σαμάρα, μία που όλοι βρεθήκαμε στη γκρι ζώνη και το ευγενέστατο κοριτσάκι μας κορόιδευε. Τέτοιο τραμπουκισμό από ηθόποιο δεν έχουμε ξαναφάει και το ευχαριστιόμασταν κιόλας. Έπαιζε τόσο καλά το ρόλο της, που όποτε μας έκανε επισκεψούλα σκαρφαλώναμε και στους τοίχους, ήταν αρκετά τρομάχτική και η άτιμη τρέχει γρήγορα + του ότι κλέβει και στοιχεία και μετά άντε να τη βρεις. Κολλήσαμε σε 2-3 σημεία για αρκετή ώρα και παραλίγο να μας στερήσουν την απόδραση, αλλά τελικά στα τελευταία δευτερόλεπτα την κατατροπώσαμε. Αρκετά καλό δωμάτιο, πολλά μπράβο στα παιδιά, στον GM και ειδικά πολλά φιλιά στη Σαμάρα για το τρολ.

Ευχαριστούμε, Zedxvi
Ο/η Yannis_Bakaloudis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαρτίου 2018

Καλησπέρα σας!

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας! Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία και σας περιμένουμε και στα υπόλοιπα δωμάτιά μας!

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ατμόσφαιρα πολύ ευγενικά και εξυπηρετικα Όλα τα παιδια το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μπράβο και για το όλο σκηνικό πολύ καλά στημένο αν και ήταν το πρώτο δωμάτιο που πήγαμε σίγουρα 2-3 ακομη δωμάτια θα τα επισκεφτούμε

Ευχαριστούμε, ekarkalos
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα όμορφα σχόιλα σας! Σας περιμένουμε, λοιπόν, σύντομα!