Αποθήκευση
Ξεχωριστή εμπειρία για μικρούς & μεγάλους

Το MindTrap της Νέας Σμύρνης είναι πραγματικά ένας χώρος που μπορούν να ξεφύγουν από την... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2018
sophiakamilieri
Νέα Σμύρνη, Ελλάδα
Η εμπειρια μου στο Mindtrap Νέας Σμύρνης

Εχουμε παιξει ολα τα δωματια στο the mind trap της Ν.Σμυρνης. Εχουμε καταπληκτική εμπειρία από όλα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2018
athensboy2015
Αθηνα

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ατμόσφαιρα πολύ ευγενικά και εξυπηρετικα Όλα τα παιδια το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μπράβο και για το όλο σκηνικό πολύ καλά στημένο αν και ήταν το πρώτο δωμάτιο που πήγαμε σίγουρα 2-3 ακομη δωμάτια θα τα επισκεφτούμε

Ευχαριστούμε, ekarkalos
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα όμορφα σχόιλα σας! Σας περιμένουμε, λοιπόν, σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε σε παιδικο πάρτυ. Καποια παιδακια φοβηθηκαν απο τον ηθοποιο που βρισκότανε μεσα στο δωματιο καθως κρυβοτανε και τα τρομαξε. Φοβουνται ακομα τα βραδια. Θεωρω οτι βασει ηλικιας των παιδιών η θα επρεπε να μας πουν οτι δεν ειναι για την ηλικια των παιδιων η να το τροποποιησουν αναλογως. Επισης εαν το προσωπικο δεν την παλευει με τα μικρα παιδιά να μην τα δεχεται. Σε διαφορετικη περιπτωση να συμπεριφερονται καλυτερα.

Ευχαριστούμε, maritheo08
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για αυτή την κριτική. Για εμάς, η εμπειρία των παικτών είναι το σημαντικότερο κομμάτι μας, ιδιαίτερα των παιδιών. Θα χαρούμε να λάβουμε ένα αναλυτικό e-mail (info@themindtrap.com) στο οποίο να μας αναφέρετε το δωμάτιο που παίξατε καθώς και λεπτομέρειες της εμπειρία σας.

Είμαστε στη διάθεση σας για οτιδήποτε παραπάνω.

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Και τα δυο δωματια διαθετουν ηθοποιους. Αυτο με τον κλοουν πολυ ανωτερο απο το αλλο. Οι γριφοι μετριας δυσκολιας καταφεραμε να αποδρασουμε αν και αρχαριοι. 5 ατομα ειναι αρκετα ισως καλυτερα τα 4.Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν η ηχομόνωση καθως ακουγαμε να τσιριζουν απο τα διπλα δωματια. Κατα τα λοιπα ολα καλα.

Ευχαριστούμε, danae_mily
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Οκτωβρίου 2017

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια και τις παρατηρήσεις με στόχο τη βελτίωση μας. Να είστε σίγουροι πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψην τις κριτικές των παικτών μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017

Καταπληκτική ιδέα για παιδικό πάρτυ!
Έξυπνα διαμορφωμένος χώρος, άπειρες ιδέες! Προσωπικό πρόθυμο να εξυπηρετήσει!!

Ευχαριστούμε, Nonescu
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Καλημέρα σας!

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε που μικροί και μεγάλοι απολαμβάνουν το παιχνίδι :)

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017

Εχουμε επισκεφτεί σχεδόν όλα τα δωμάτια (καλύτερο θεωρώ το "The Ring") - Περιποιημένος χώρος, αλλά τα δωμάτια μπορούν να θεωρηθούν πλέον ξεπερασμένα, χρειάζεται αναβάθμιση. Η κοπέλα στην υποδοχή εξαιρετική!

Ευχαριστούμε, Giorem G
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Σεπτεμβρίου 2017

Καλημέρα και ευχαριστούμε πολύ για την κριτική. Τα δωμάτια μας έχουν κλείσει 10 μήνες λειτουργίας ποσφέροντας μοναδικές στιγμές καθώς πρόκειται για το πρώτο full performance δωμάτιο απόδρασης. Σε κάθε περίπτωση, κάθε σχόλιο πάντα μας κάνει καλύτερους και μας βάζει σε σκέψεις!

Ευχαριστούμε,