“Παιδικο παρτυ”
Κριτική για: The MindTrap Νέα Σμύρνη

The MindTrap Νέα Σμύρνη
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Μπάνιο, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Σκάλες/Ανελκυστήρας
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε σε παιδικο πάρτυ. Καποια παιδακια φοβηθηκαν απο τον ηθοποιο που βρισκότανε μεσα στο δωματιο καθως κρυβοτανε και τα τρομαξε. Φοβουνται ακομα τα βραδια. Θεωρω οτι βασει ηλικιας των παιδιών η θα επρεπε να μας πουν οτι δεν ειναι για την ηλικια των παιδιων η να το τροποποιησουν αναλογως. Επισης εαν το προσωπικο δεν την παλευει με τα μικρα παιδιά να μην τα δεχεται. Σε διαφορετικη περιπτωση να συμπεριφερονται καλυτερα.

Ευχαριστούμε, maritheo08
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για αυτή την κριτική. Για εμάς, η εμπειρία των παικτών είναι το σημαντικότερο κομμάτι μας, ιδιαίτερα των παιδιών. Θα χαρούμε να λάβουμε ένα αναλυτικό e-mail (info@themindtrap.com) στο οποίο να μας αναφέρετε το δωμάτιο που παίξατε καθώς και λεπτομέρειες της εμπειρία σας.

Είμαστε στη διάθεση σας για οτιδήποτε παραπάνω.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Και τα δυο δωματια διαθετουν ηθοποιους. Αυτο με τον κλοουν πολυ ανωτερο απο το αλλο. Οι γριφοι μετριας δυσκολιας καταφεραμε να αποδρασουμε αν και αρχαριοι. 5 ατομα ειναι αρκετα ισως καλυτερα τα 4.Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν η ηχομόνωση καθως ακουγαμε να τσιριζουν απο τα διπλα δωματια. Κατα τα λοιπα ολα καλα.

Ευχαριστούμε, danae_mily
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Οκτωβρίου 2017

Καλημέρα σας,

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια και τις παρατηρήσεις με στόχο τη βελτίωση μας. Να είστε σίγουροι πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψην τις κριτικές των παικτών μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017

Καταπληκτική ιδέα για παιδικό πάρτυ!
Έξυπνα διαμορφωμένος χώρος, άπειρες ιδέες! Προσωπικό πρόθυμο να εξυπηρετήσει!!

Ευχαριστούμε, Nonescu
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Καλημέρα σας!

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε που μικροί και μεγάλοι απολαμβάνουν το παιχνίδι :)

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017

Εχουμε επισκεφτεί σχεδόν όλα τα δωμάτια (καλύτερο θεωρώ το "The Ring") - Περιποιημένος χώρος, αλλά τα δωμάτια μπορούν να θεωρηθούν πλέον ξεπερασμένα, χρειάζεται αναβάθμιση. Η κοπέλα στην υποδοχή εξαιρετική!

Ευχαριστούμε, Giorem G
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Σεπτεμβρίου 2017

Καλημέρα και ευχαριστούμε πολύ για την κριτική. Τα δωμάτια μας έχουν κλείσει 10 μήνες λειτουργίας ποσφέροντας μοναδικές στιγμές καθώς πρόκειται για το πρώτο full performance δωμάτιο απόδρασης. Σε κάθε περίπτωση, κάθε σχόλιο πάντα μας κάνει καλύτερους και μας βάζει σε σκέψεις!

Ευχαριστούμε,

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το δωμάτιο School of Wizards. Δυο ενήλικες και δυο παιδιά. Ηταν τον πρωτο μας δωμάτιο και πραγματικά το καταδιασκεδασαμε! Με την σημαντική βοήθεια του GM εν τέλει αποδρασαμε 59" πριν το τέλος!Ο Ηθοποιός εξαιρετικός και διαδραστικός και ο GM πολυ βοηθητικος και ευγενέστατος!Η κοπέλα στην υποδοχή εξαιρετική και αυτή!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!Και ενα αστείο: μας πέρασαν για γονείς των ανηλίκων ενώ δεν είμασταν (ποτε τα κάναμε στα 20!) και παρόλο που τους το είπαμε οτι δεν ειμαστε , η καθιερωμένη φωτογραφία στο Facebook ανέβηκε με λεζάντα οικογένειας απο κάτω!Θα ξαναπάμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, Bella C
Ο/η Martha O, Public Relations Manager του The MindTrap Νέα Σμύρνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Σεπτεμβρίου 2017

Καλησπέρα κι ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική!

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα και μέχρι τότε θα έχουμε διορθώσει και τη λεζάντα!

Καλή συνέχεια,
The MindTrap Team

The MindTrap Νέα Σμύρνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

The MindTrap Νέα Σμύρνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!