Tripadvisor

“Γεύσεις που σε ταξιδεύουν ως την Μπουρνοβαλια! ”
Κριτική για: Μπουρνοβαλιά

Μπουρνοβαλιά
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα εστιατόριο που αξίζει να επισκεφτείς! Ότι παραγγείλαμε ήταν εξαιρετικό και νόστιμο πολύ. Το σέρβις φιλικό, εξυπηρετικο και γρήγορο. Σίγουρα Όχι ένα απρόσωπο μαγαζί μιας και τα δύο παιδιά που το έχουν σε κάνουν να νιώθεις σαν να είσαι σπίτι σου. Αν βρεθείς στην Νέα Σμύρνη να πας σίγουρα! Αν δεν είναι ο δρόμος σου τότε να τον κάνεις γιατί αξίζει να δοκιμάσεις αυτές τις γεύσεις. Προτείνω οπωσδήποτε γιαουρτλου κεμπάπ!

5  Ευχαριστούμε, 987stellal

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

θα δανειστώ μία φράση του Καραγκιόζη θα φάμε θα πιούμε και νηστικοί θα κοιμηθούμε αυτό που θέλω να πω είναι ότι φάγαμε ποιοτικά και γευστικά και με πολύ ελαφριές γεύσεις. Αυτό που ξεχωρίζει σε αυτό το μαγαζί εκτός από τις γεύσεις είναι η άμεση εξυπηρέτηση πάντα ζεστά πάντα ποιοτικά το προσωπικό ευγενέστατο και νομίζω ότι αυτό που σίγουρα μετράει είναι η ίδια η Ευγενία των ιδιοκτητών του.
Η ιστορία της Σμύρνης σε ένα μαγαζί μπουρνοβαλιά......

4  Ευχαριστούμε, steliosd639

Μακραν το καλυτερο κεμπαπ που εχω δοκιμασει.Μεγαλες μεριδες σε λογικες τιμες, αριστη ποιοτητα,ωραιο περιβαλλον,φιλικη και γρηγορη εξυπηρετηση.

4  Ευχαριστούμε, yiannisv2020

Έχω πάει πάρα πολλές φορές για φαγητό και έχω να γράψω μόνο τα καλύτερα!!!Το φαγητό άριστο κάθε φορά , περιποιημένα και καλό ψημένα όλα!!!Το περιβάλλον πάντα φιλικοτατο και εξυπηρετικότατα και οι τιμές πάρα πολύ καλές σε σχέση με όλα τα άλλα!!! Συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

3  Ευχαριστούμε, Z2544FX_

Ολα ήταν υπέροχα!
Ευγενικό προσωπικό παντα με το χαμόγελο!πολύ νόστιμα οτι και να φάγαμε..σαλατα μπουρνοβαλια ότι καλύτερο..κεμπαπ πεντανόστιμο!☆Σις μοσχάρι black Angus ☆δεν έχω φαει πουθενά καλύτερο!συνεχίστε έτσι!

4  Ευχαριστούμε, _Q3770CG

Μπουρνοβαλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Παλαιό Φάληρο, Αττική
Νέα Σμύρνη, Αττική

Μπουρνοβαλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!