“Μια τέλεια πιτσαρία!”

Ζέας Πίτσα
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2021

Μια τέλεια πιτσαρία, απέναντι από ένα υπέροχο παρκάκι με παιδική χαρά! Από τις καλύτερες πίτσες που έχω φάει ποτέ μου!
Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Μιχάλης Δ

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία πίτσα με καλά υλικά και πλούσια. Έχει γλυκάνισο το ζυμάρι που το κάνει λίγο διαφορετικό. Καταλαβαίνεις ότι δεν τρως τυποποιημένη πίτσα. Καλή εξυπηρέτηση. Η γεύση κ το περιβάλλον σου θυμίζουν δεκαετία '80. Καλή επιλογή για παρέα ή οικογένεια. Καλή σκέψη και για delivery, ειδικά τις καθημερινές με τις προσφορές, για ποιοτική πίτσα.

1  Ευχαριστούμε, eleninp
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Μας πρότεινε το εστιατόριο φιλικό μας ζευγάρι και είπαμε να περάσουμε από εκεί να δοκιμάσουμε!!!
Τέλεια πίτσα με μπόλικα υλικά πάνω, και μια τέλεια σάλτσα!!!
Προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, panagiotamp
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σαν βέρα Νεοσμυρνιωτισσα έχω μεγαλώσει με αυτή την πίτσα! Λέγεται ότι είναι η πρώτη πιτσαρία στην Αθηνα. Η διαφορά σε σχέση με άλλες πίτσες βρίσκεται στη σάλτσα της.
Είναι πλούσια πιτσα, με τόσα φρέσκα υλικά που χορταίνεις, αλλά δεν βαραίνεις. Η σπέσιαλ και η χωριαυικη είναι top. Επίσης, έχει φανταστικά ριγκατονι 4 τυριά στο φούρνο!!!
Αρνητικά : η διακόσμηση και η υψηλή τιμή.
Αξίζει όμως σίγουρα δοκιμή!!! Από το κατάστημα Νέας Σμύρνης.
Έχει προσφορές κάποιες μέρες της εβδομάδας.

Ευχαριστούμε, dimitrag885
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020

Νόστιμες πίτσες με ιδιαίτερη γεύση που ξεχωρίζει! Γρήγορο σέρβις και όμορφος χώρος! Με εξέπληξε ευχάριστα, το συστήνω!

Ευχαριστούμε, alexandratP1313ZK

Ζέας Πίτσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Καλλιθέα, Αττική

Ζέας Πίτσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα