“Μια ουρανοκατέβατη βόμβα ποιότητας στα Κουνουπιδιανα!”
Κριτική για: Alibertos

Alibertos
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μια ουρανοκατέβατη βόμβα ποιότητας στα Κουνουπιδιανα!
Χώρος και ατμόσφαιρα άψογα ισορροπημένα και μια εξυπηρέτηση που σε κάνει να αισθάνεσαι βασιλιάς!Το κελάρι πληρέστατο με «ψαγμένες» ετικέτες υψηλά σε value for money!!Τα πιάτα στημένα σα πεντανόστιμα έργα τέχνης που περιμένουν δίπλα τους τα κατάλληλα κρασια για να σας απογειώσουν!Μη διστάσετε να ζητήσετε βοήθεια στις επιλογες απ το Γιώργο!Ειναι μια ανοιχτή εγκυκλοπαίδεια πάντοτε πρόθυμος να μοιραστεί τις γνώσεις του!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, zorbanos

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Απλά εξαιρετικό. Πολύ καλός χώρος και ζεστή ατμόσφαιρα. Άψογη εξυπηρέτηση και υψηλό ενδιαφέρον του προσωπικού προς τον πελάτη. Το φαγητό ήταν υπέροχο με ξεχωριστά πιάτα και γευσεις. Σίγουρα αξίζει να το επισκεφτεί κάποιος και όχι μόνο μια φορά.

Ευχαριστούμε, GGNikos
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και ήσυχος ,μπορούσα να έχω μαζί μου 2μηνων μωρό μου και να το θηλάζω χωρίς να με ενοχλεί κανένας. Επίσης, το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και εξαιρετικής ποιότητας. Όσο για το προσωπικό ήταν όλοι πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, vivib1990
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Απλά τέλειο
Απίστευτο μέρος
Το προσωπικό ευγενικό
Μας πρότειναν τέλεια πιάτα και πολύ καλό κρασί ήταν μια υπέροχη βραδιά το συστήνω ανεπιφύλακτα τα 5 αστέρια είναι λιγα

Ευχαριστούμε, stefig2016
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανόστιμο φαγητό! Πήρα το ribeye και μου πρότειναν ένα ωραίο κρασί που ταίριαζε απόλυτα. Ωραίος χώρος με χαλαρή ατμόσφαιρα. Έχει μεγάλη ποικιλία κρασιών και καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, madmichalis

Alibertos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουνουπιδιανά, Νομός Χανίων

Alibertos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!