Priceline
ZenHotels.com
Agoda.com132 $
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019

Υπέροχο κατάλυμα, πεντακάθαρο,με μια θεά και ένα ηλιοβασίλεμα που σε αποζημιώνει. Μόλις λίγα λεπτά από τα Χανια και είσαι σε ένα μέρος με ηρεμία δίπλα στις ομορφότερες παραλίες.Η Μαριάννα και ο Σταύρος είναι πάντα δίπλα σου σε ότι χρειαστείς, ευγενεστατοι και φιλόξενοι!Αισθανθήκαμε σαν το σπίτι μας σε αυτό το ξενοδοχείο και θα το επιλέξουμε ξανά όταν επισκεφτούμε πάλι τα Χανια!Ευχαριστούμε Μαριάννα και Σταύρο!

Ευχαριστούμε, aikaterini k
Ο/η Mariana M, Owner του Talos Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε με όλη μας τη δύναμη για τα τόσο όμορφα σχόλια. Έχουμε πραγματικά δώσει όλο μας τον εαυτό για να φτιάξουμε ένα συγκρότημα που πάνω απ'όλα σέβεται τους επισκέπτες του και η χαρά μας δεν περιγράφεται όταν οι πελάτες μας το αναγνωρίζουν αυτό. Θα χαρούμε πραγματικά να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.
Με μεγάλη εκτίμηση Μαριάνα & Σταύρος

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό κατάλυμα και υπέροχη φιλοξενία από υπέροχους οικοδεσπότες! Ευρύχωρα και μοντέρνα δωμάτια με φανταστική θέα θάλασσα και τρομερό ηλιοβασίλεμα! Ηρεμία και χαλάρωση ιδανικό για καθημερινές εξορμήσεις στα Χανιά και κοντινές παραλίες!

1  Ευχαριστούμε, 203akiss
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2019

Ένα από τα καλύτερα καταλύμματα που έχουμε "νοικιάσει" σε προορισμούς στην Ελλάδα! Ευγένεια, Φιλοξενία φοβερή, υπέροχοι Χώροι, Καθαροί, ολοκαίνουριες εγκαταστάσεις, πόρτα ασφαλειας με κωδικό να μην βγαίνουν τα παιδιά από τον χώρο της αυλης,βεράντα και μπαλκονακι σε κάθε σπιτάκι , δίπλα στη θάλασσα κοντά στα Χανιά.Γενικα μόνο καλά έχω να γράψω. Συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, Αναστασία Β
Ο/η Mariana M, Owner του Talos Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2019

Εκτιμούμε πραγματικά τα όμορφα και ευγενικά συγχαρητήρια που κάνατε για εμάς και το συγκρότημά μας. Είμαστε πολύ ευτυχείς που σας άρεσε η διαμονή σας και ανυπομονούμε πραγματικά να σας δούμε και να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2019

Αποδράσαμε στα Χανιά το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Από την πρώτη στιγμή της διαμονής μας στο Talos Luxury Suites όλα έδειξαν ότι πρόκειται για ένα ιδιαίτερης αισθητικής και ποιότητας συγκρότημα απο σουίτες. Minimal διακόσμηση, άνετοι και πεντακάθαροι χώροι, πλήρως εξοπλισμένοι με υπέροχη θέα στη γαλάζια θάλασσα και το σημαντικότερο ένα θερμό καλωσόρισμα από την Μαριάνα την ιδιοκτήτρια του Talos!! Η τοποθεσία είναι ιδανική αφού απέχει λίγα μόλις λεπτά από το κέντρο των Χανίων αλλα και από δημοφιλείς παραλίες! Οι ιδιοκτήτες, φιλικοί και αξιαγάπητοι, φρόντιζαν συνέχεια να μας ενημερώνουν για αποδράσεις και δραστηριότητες στη γύρω περιοχή των Χανίων. Ανεπιφύλακτα αξίζει να επισκεφτείτε το Talos!!Ευχαριστούμε τη Μαριάνα και τον άντρα της Σταύρο γι' αυτήν την ευχάριστη, άνετη διαμονή και σίγουρα θα μας δωθεί η δυνατότητα να τους επισκεφθούμε ξανά!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Panagiotis A
Ο/η momekova1, Ιδιοκτήτης του Talos Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2019

Καλησπέρα Παναγιώτη ,

Για μας ήταν μεγάλη χαρά να σε γνωρίσουμε .Ευχαριστούμε για τα όμορφα σου λόγια .Σου ευχόμαστε πάντα να περνάς όμορφα και ελπίζουμε να σε ξαναδούμε στο μέλλον !!!!
Warm Regards,
Talos Luxury Suites,
info@talosluxurysuites.gr

Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2019

Πέρασα ένα υπέροχο τριήμερο σε αυτό το ήσυχο και πανέμορφο ξενοδοχείο λίγο έξω από την πόλη των Χανίων.
Ωραίο περιβάλλον, πολύ καλά τα δωμάτια και η εξυπηρέτηση.
Πολύ καλή πρόσβαση για εκδρομές στην ευρύτερη περιοχή.
Αυτό που λέμε value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, chrisbogd
Ο/η momekova1, Διευθυντής του Talos Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2019

Γεια σας,
Είμαστε ευτυχείς που έστω και για τρεις μέρες μπορούσατε να δείτε μερικές από τις εκπληκτικές παραλίες και τα ιστορικά μνημεία της περιοχής των Χανίων.Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα .
Warm Regards,
Talos Luxury Suites