“μετριότατο!”
Κριτική για: Γεύση και μελωδία

Γεύση και μελωδία
Περιγραφή: Ταβέρνα με ζωντανή μουσική και πληθώρα εδεσμάτων παντός τύπου,κοψίδια, κοντοσούβλι, μερακλί,μπεκρί μεζέ, όλα της ώρας ,ακόμη free wifi internet. Η αίθουσα διατίθεται για group και κάθε κοινωνική εκδήλωση.
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Μαγαζί μαζικής διασκέδασης! Μετριότατο φαγητό και μέτρια ορχήστρα. Έπαιξαν παραδοσιακή μουσική χωρίς τα κατάλληλα μουσικά όργανα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, GewrgiaL4

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μαγαζί για κοινωνικές εκδηλώσεις με μέτριο φαγητό...το κοτσι στο φούρνο και η τηγανιά ήταν πολύ καλά μαγειρεμενα συνοδευόμενα από ρύζι και πατάτες έτοιμες...οι κασεροκροκετες μέτριες!το τζατζικι μικρο σε μεριδα...είχαμε κάνει κράτηση και μας έβαλαν να κάτσουμε δίπλα στη πόρτα ενω υπηρχαν τραπέζια και λίγο πιο μέσα που θα μπορούσαν να μας αλλάξουν από μόνοι τους με αποτέλεσμα να μην απολαύσουμε τον ερχομό του καινούργιου χρόνου αφού κάναμε τους πορτιερηδες...Στο τέλος αφού μας είδαν ότι είχαμε εκνευριστεί με την όλη κατάσταση μας είπαν να μας αλλάξουν...αλλά νομίζω ήταν πια αργά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Elpida K
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέτριο φαγητό,χώρος απλός για κοινωνικές εκδηλώσεις και μέσος όρος ηλικίας 55+....Πολυδιαφημησμένο στην Καστοριά αλλά πολύ ντόρος για το τίποτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Τολης Μ
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε γκρουπ 35 άτομα.
Το φαγητό καλομαγειρεμένο με πλούσιες μερίδες. Είχε ζωντανή μουσική απο μια πραγματικά αξιόλογη μπάντα. Όλο το γκρουπ χορέψαμε πολυ, διασκεδάσαμε πολυ, φάγαμε καλα και το σημαντικότερο οι τιμές ήταν λογικές

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
5  Ευχαριστούμε, yiorgosf2014
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2016

ενα κεντρο στην χλοη ενα χιλιομετρο απο το κεντρο της καστοριας, με πολυ ωραια κουζινα και πολυ ζεστο περιβαλλον. Το αφεντικο πολυ καλος και φιλοξενος.Τιμες πολυ καλες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, mementofou

Γεύση και μελωδία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστοριά, Περιοχή Καστοριάς

Γεύση και μελωδία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!