Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Priceline91 $
Hotels.com88 $
Travelocity88 $
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχει καλύτερο από το να ξυπνάς και να βλέπεις ουρανο κ λίμνη !
Το ξενοδοχείο είναι πολύ καλό, Σε πολύ ωραία τοποθεσία.
Τα δωμάτια είναι μεγάλα και άνετα και πολύ καθαρά.
Το προσωπικό είναι καταπληκτικό.
Το πρωινό τους ήταν πλουσιοπάροχο.
Μείναμε ενθουσιασμένοι και θα το ξανά επισκεφτούμε σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Asianna1
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2021

Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή για την πόλη! Η θέση του με θέα την λίμνη, το ότι είναι λίγο έξω από την πόλη, τα δωμάτια του και γενικά οι χώροι του, σου παρέχουν μια άνετη και ευχάριστη διαμονή. Και η τιμή του, απίστευτη γι αυτό που προσφέρει!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα στη λίμνη!
Ευχαριστούμε, Kostis M
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μας άφησε πολύ καλή εντύπωση. Μας κάνανε αναβάθμιση δωματίου, το οποίο ήταν πολύ άνετο, μεγάλο και όμορφο, με θέα τη λίμνη. Το κρεβάτι τεράστιο και πολύ αναπαυτικό. Φανταστείτε ότι κοιμήθηκε μαζί μας και το 2 χρόνων παιδί μας και πάλι ήμασταν άνετα. Το πρωινό είναι πολύ καλό, καλύπτει όλα τα γούστα. Δε μου έρχετε στο μυαλό τίποτα αρνητικό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, elena_por
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τίμιο ξενοδοχείο .Το καλύτερο στην Καστοριά .Το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι ευγενέστατο και εξυπηρετικό .Μεγάλος μπουφές πρωινού άνετα και καθαρά δωμάτια .Προτιμήστε τα δωμάτια που έχουν θεα στη λίμνη της Καστοριάς .Χρειάζεται αυτοκίνητο για να πας στην πόλη .το ξενοδοχείο έχει πολύ άνετο πάρκινγκ .

Ευχαριστούμε, katelou1970
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2021

ΤοΌμορφο ξενοδοχείο σε πολύ καλό σημείο με θέα την Λίμνη και αρκετά κοντά στην πόλη της Καστοριάς,περίπου 10 λεπτά, εξυπηρετικοί όλοι οι υπάλληλοι,από την υποδοχή καθώς και στα υπόλοιπα τμήματα (πρωινό, εστιατόριο, πισίνα),πολύ καθαρό σε όλους τους χώρους και με καθημερινή καθαριότητα και στα δωμάτια,επίσης πολύ καλή η προσφορά του ξενοδοχείου 3+1 νύχτες,το πρωινό είναι υπέροχο και πλούσιο. Έως εδώ είναι τα καλά,το αρνητικό που μπορώ να σημειώσω ήταν όταν καθησαμε στο εστιατόριο και παραγγείλαμε την "πιατέλα τοπικών τυριών"δυστυχώς στην πιατέλα είχε κεφαλοτύρι, καπνιστό τυρί, παρμεζάνα,μανούρι, '''γκούντα''',εδώ λίγο μας χάλασε γιατί από όσο γνωρίζω δεν υπάρχει γκούντα ελληνική,αν όμως κάνω κάποιο λάθος ζητώ συγνώμη.
Το σίγουρο είναι ότι οπότε ξαναπάω Καστοριά εκεί θα επιλέξω να μείνω.

Ευχαριστούμε, marioslazaridise