“Φιλόξενο περιβάλλον, όμορφη αυλή και πολύ καλό φαγητό”
Κριτική για: Παλιά Πόλη

Παλιά Πόλη
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

Με θέα τη λίμνη και μέσα σε μια αυλή σαν να βρισκόμαστε στο σπίτι μας, ήρθαν γρήγορα τα πιάτα, καλομαγειρεμένα και χορταστικά!!

Ευχαριστούμε, opantouli

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε σήμερα στις 23/10 το συγκεκριμένο μαγαζί, ύστερα από τις καλές κριτικές που διαβάσαμε στο TripAdvisor και στη google. Δυστυχως δεν μείναμε ικανοποιημένοι, όπως το περιγράφουν. Οι τιμές κανονικές προς τσιμπημένες ( οι μερίδες κυμαίνονται γύρω στα 8 ευρώ και οι σαλάτες γύρω στα 6.50 ευρώ). Η εξυπηρέτηση ήταν απίστευτα αργή. Το μέγεθος των μερίδων κανονικό. Μόνο ο χώρος είναι όμορφα διακοσμημένος (καθίσαμε έξω) θυμίζει κήπο. Στο τέλος, ρωτήσαμε αν έχει γλυκό και μας είπαν πως έχει.. Εν τελει όσο είδατε εσείς το γλυκό, το είδαμε κι εμείς. Δεν μας το έφεραν ποτε! Γενικά, εμείς προσωπικά δεν θα ξαναπηγαίναμε!

Ευχαριστούμε, OlgaK4096
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021

Πεντανόστιμο φαγητό! Τα μπουρεκακια ήταν καταπληκτικά, το κρασατο συκώτι απίθανο, το κοτόπουλο με μουστάρδα επίσης. Πολύ ωραίο χώρος μέσα και έξω, καλές τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση! Απ' τα καλύτερα που βρήκαμε στη βόλτα μας στην Καστοριά, να το προτιμήσετε!

Ευχαριστούμε, Olga-Sadov
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2021

Το καλύτερο εστιατόριο που έχω φάει εδώ και πάρα πολύ καιρό και σίγουρα μέσα στα καλύτερα μέχρι στιγμής,εξαιρετικές γεύσεις,καλομαγειρεμενο φαι,καθαρός και όμορφος χώρος και χαμογελαστό ,γρήγορο και άψογα καταρτισμένο προσωπικό :)
Το αγαπήσαμε και το προτείναμε :)
Συνεχίστε το ίδιο καλά :)

Ευχαριστούμε, bournakisi
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πανεμορφοι χώροι (εσωτερικοί και εξωτερικοί). Καθαρό. Πολύ καλό φαγητό και πολύ οικονομικό. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, elena_por

Παλιά Πόλη : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστοριά, Περιοχή Καστοριάς

Παλιά Πόλη : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!