ZenHotels.com
80 €
Coastal13900977174

Αληθινά τίμιο!!!

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 12 Απρ 2024
Ο τίτλος νομίζω περιγράφει τα πάντα, κυρίως όμως ταυτίζεται τόσο με τον ιδιοκτήτη όσο και με όλο το προσωπικό. Και μόνο η φωνή του ιδιοκτήτη στο τηλέφωνο με προκατέλαβε θετικά για το τι θα συναντήσουμε. Θέλω να τους ευχαριστήσω όλους, όχι για το εξαιρετικό πρωινό, όχι για την άψογη καθαριότητα, όχι για τα ζεστά δωμάτια,όχι για τον καφέ στο δωμάτιο, ούτε για το σετ περιποίησης με τις οδοντόβουρτσες που δεν το βρήκα ούτε σε 5άστερο,ούτε ακόμη και για τα αναπαυτικά στρώματα στα οποία κοιμηθήκαμε, αλλά για τον αληθινά τίμιο χαρακτήρα που υπέδειξαν να μας καλοσωρίσουν, να μας φιλοξενήσουν,να μας σερβίρουν και να μας αποχαιρετήσουν γεμάτοι χαμόγελο και καλοσύνη προπάντων χωρίς να χρεώσουν λεπτό περισσότερο από αυτά που συμφωνήσαμε!! Πολύ σπάνιο έως εξαιρετικά απίθανο στην Ελλάδα της λαμογιάς. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Συμβουλή: Αξίζει!!!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
2.3 χλμ. από Αρχοντικό Ωρολογόπουλου
  • Vio.com
4.4 χλμ. από Αρχοντικό Ωρολογόπουλου
Καστοριά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2024 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά στην Καστοριά, μείναμε στο ομορφότερο αρχοντικό που έχουμε συναντήσει στην ιδανικότερη τοποθεσια, διότι πράγματι το Ντολτσό είναι το πιο όμορφο μέρος της Καστοριάς! Περιποιημένο, ανακαινισμένο αλλά κρατώντας την κλασσική του ομορφιά, το συγκεκριμένο αρχοντικό είναι ο ιδανικός χώρος για ξεκούραση και αναψυχή ! Στο κέντρο της πλατείας , με υπέροχα εστιατόρια και καφετέριες τριγύρω , ευχάριστο προσωπικό και όμορφο πρωινό. Το συστήνω!

Ευχαριστούμε, 216kallmehar
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2024

Για μια ακόμη φορά φιλοξενηθήκαμε στο Αρχοντικό Ωρολογόπουλου. Ζεστή φιλοξενία, φιλική εξυπηρέτηση.
Άνετα δωμάτια, ζεστά, καθαρά.
Το πρωινό είναι μέτριο και η ώρα λήξης (10.00 πμ) είναι πολύ νωρίς, ειδικά για την περίοδο των "Ραγκουτσαρίων". Μία πρόταση θα ήταν στις 11.00 πμ όπως τα περισσότερα ξενοδοχεία της περιοχής. Παράλληλα, το προσωπικό στο πρωινό είναι ιδιαίτερα "κάθετο" με την λήξη της παροχής της συγκεκριμένης υπηρεσίας.
Επίσης, προτείνεται η αλλαγή των σεσουάρ σε κανόνικά και όχι τα παλαιού τύπου εντοιχισμένα.
Κατα τα άλλο προτείνεται καθώς είναι σε πολύ βολικό σημείο της πόλης και όμορφα, άνετα, καθαρά δωμάτια.

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, toniae64
Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2023

Ατμοσφαιρικό ξενοδοχείο, παραδοσιακή αισθητική εκλεπτυσμένη, επιμελημένοι χώροι, ευγενικός ιδιοκτήτης διακριτικό προσωπικό. Σε ένα ωραίο σημείο της παλιάς πόλης, πρόσφατα ανακαινισμένο, κοντά στην πλατεία και το Μουσείο Μακεδονικού αγώνα. Χαίρομαι που επέλεξα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και θα ξαναπήγαινα, αν έκανα επόμενο ταξίδι στην Καστοριά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Ευχαριστούμε, Eutixia N
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία. Ένα παλιό αρχοντικό που έχει ανακαινιστεί βασιζόμενο στις σύγχρονες ανέσεις και παροχές που αναζητά ο ταξιδιώτης διατηρώντας όμως το χαρακτήρα του παρελθόντος. Τα δωμάτια πολύ όμορφα με τις ανέσεις της coco-mat και το πρωινό πολύ καλό. Επίσης είναι pet friendly

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εύκολο το parking στους γύρω δρόμους και τη διπλανή πλατεία
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Ευχαριστούμε, jroussou
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2023

ΑΠΙΘΑΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ COCO MAT ΚΑΘΑΡΟ - ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΗΧΟΜΟΝΩΣΗ
ΑΨΟΓΟ ΠΡΩΪΝΟ - ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ
Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023