Priceline
ZenHotels.com87 $
eDreams87 $
Agoda.com92 $
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ούτε καν φανταζόμασταν ότι με εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού βρήκαμε τέτοιο ξενοδοχειο!!!Εξαιρετική φιλοξενία για εμάς κ για το μικρό μας ζωάκι μιας κ το ξενοδοχείο είναι και pet friendly..Ένα ξενοδοχείο σ ένα αρχοντικό στη παλιά πόλη της Καστοριάς(Ντολτσό) που κατά την διαμονή μας ,μας έκανε εντύπωση η ποιότητα ,η καθαριότητα (το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης ήταν σε σακουλάκι κ άλλαζε σε κάθε επισκέπτη)και η ζεστασιά.το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να προσφέρει ή να εξυπηρέτηση σ ότι του ζητήσεις.Το πρωινό φανταστικό με μεγάλη ποικιλία και υπέροχες πίτες (διαφορετικές κάθε μέρα)Όσον αφορά τον ιδιοκτήτη ΚΥΡΙΟΣ και πραγματικός ΕΠΑΓΓΔΛΜΑΤΙΑΣ.Συγχαρητηρια σ όλους.Ειμαστε σίγουροι ότι θα ξανάρθουμε .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _C1528HT
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2021

Ότι καλύτερο έχω πάει σε δωμάτιο /ξενώνα ποτέ! Ακριβώς στη κεντρική πλατεία Ντολτσό της παλιάς πόλης! Πεντακάθαρο, ζεστός χώρος, τέλειο στρώμα και μαξιλάρια! Για τους ανθρώπους τι να πεις, τρομερά ευγενικοί και εξυπηρετικοί! Όσο για το πρωινό, απίστευτο και αυτό, υπέροχα τα πιτακια γεμάτα με σοκολάτα! Ήταν ένα υπέροχο χαλαρωτικό διήμερο, θα το προτιμήσω σίγουρα ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, nikosaries1986
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2021

Η διαμονή μας στο συγκεκριμένο αρχοντικό ήταν εξαιρετική επιλογή. Βρίσκεται σε όμορφη τοποθεσία, στην πλατεία Ντολτσό, με κοντινή επιλογή για καφέ, φαγητό και γλυκό. Το δωματιο ηταν πολύ καθαρό, άνετο και με όλες τις ανέσεις. Ιδιαίτερο και πολύ γευστικό ήταν το πρωινό έχοντας μεγάλη ποικιλία για όλα τα γούστα. Τέλος, το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 411eiriniv
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2021

Σε ένα από τα πλέον φωτογραφημένα σημεία της Καστοριάς βρίσκεται αυτός ο θαυμάσιος ξενώνας που στεγάζεται σε ένα αρχοντικό του 18ου αιώνα αποκατεστημένος εξωτερικά στη μορφή που είχε στις αρχές του 20ου. Ευγενέστατο το προσωπικό, πεντακάθαρο το δωμάτιο, άνετο και όμορφο το μπάνιο. Το πρωινό πραγματικά υπέροχο και αξίζει να το απολαύσετε στην ατμοσφαιρική αυλή του. Αν έχει κρύο έξω στην αυλή , ντυθείτε κκαλά και χαρείτε πρωινό με θέα τα αρχοντικά της γειτονιάς. Μην είστε φλώροι αξίζει...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Periorexeos
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021

Περάσαμε 4 όμορφες ημέρες στον ξενώνα "Ωρολογοποιός". Η θέση καταπληκτική, σε μια γραφική πλατεία δίπλα στη λίμνη (1 λεπτό με τα πόδια). Τα δωμάτια όμορφα και πεντακάθαρα. Η φιλοξενία και η συμπεριφορά του προσωπικού άριστη. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα. Σίγουρα θα ξανάρθουμε, όταν επισκεφθούμε πάλι την Καστοριά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, giogeorgopoulos