Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Tripadvisor90 $
Travelocity
Orbitz.com
eDreams90 $
Priceline90 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Ένα πανέμορφο αρχοντικό στην υπέροχη συνοικία Ντολτσό της Καστοριάς με φιλόξενους ανθρώπους.Ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε.Μείναμε 3 βράδια σε ένα θαύμασιο δωμάτιο(Γκαλιότρυπες),το service ήταν εξαιρετικό,το πρωινό πλούσιο και γευστικότατο,ο ξενώνας ακόμα πιο όμορφος από τις φωτογραφίες και με έμφαση στις λεπτομέρειες αλλά αυτό που συναντήσαμε σε αυτό το ξενοδοχείο δεν το έχουμε βρεί πουθενά.Και μιλάμε φυσικά για τους ανθρώπους του ξενοδοχείου.Η Βασιλική,ο Στέργιος αλλά και ο κ. Σιδέρης ο ιδιοκτήτης του ξενώνα μας βοήθησαν τόσο πολύ που το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι είμαστε υποχρεωμένοι.Έκτος του γεγονότος ότι πάντα πρόθυμα απαντούσαν σε όλες μας τις ερωτήσεις και απορίες και μας δώσανε τις καλύτερες συμβουλές(φαγητό-διασκέδαση-αξιοθέατα), είχαμε ένα πρόβλημα με το αυτοκίνητο μας και από την πρώτη στιγμή κάνανε τα αδύνατα δυνατά για να βρούμε λύση ώστε να μπορέσει να επισκευαστεί(ήταν και ανήμερα Χριστουγέννων)για να μπορέσουμε να ταξιδέψουμε.(Και εννοείται ότι τα κατάφεραν!!!!) Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα και φυσικά θα ξαναεπισκεφτούμε την Καστοριά για να ξαναμείνουμε στο υπέροχο αυτό αρχοντικό!!!!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!!!Θεωρώ ότι θα είναι τέλεια όλες τις εποχές του χρόνου!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, magda80pap
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016

Ισως το καλυτερο δωματιο που εχουμε μεινει ως τωρα .Νοιωσαμε τον χωρο τοσο ζεστο και οικειο απο την πρωτη στιγμη.Μειναμε στο δωματιο γκαλιοτρυπες.......Απλα Υπεροχο .Ευγενεστατο το προσωπικο. Αριστες παροχες,Πραγματικα το συνιστουμε ανεπιφυλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: γκαλιοτρυπες το υπεροχο δωματιο.!!
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Giorgos K
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα ξενοδοχεια που εχω παει(και να εισαστε σιγουροι οτι εχω παει σε πολλα και μεγαλα ονοματα) αυτο ομως ξεχωρισε στην καρδια μου γιατι με υποδεχτηκαν ζεστα φιλικα σε ενα κουκλιστικο περιβαλων και πολυ ποιοτικο σκεφτειτε στρωμα μαξιλαρια ....ολα coco-mat ...πρωινο φανταστικο...και για να καταλαβετε στα μαχαιροπιρουνα καθρεπτιζονταν το προσωπο μου.....δεν ειμαι υπερβολικη...ειναι ετσι ακριβως..το προτινω ανεπιφυλακτα το αγαπησα ....ελπιζω να ξαναερθω συντομα..ευχαριστω .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Dionisia T
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη διαμονη,υπεροχη φιλοξενια με εμφαση στις λεπτομερειες,υπεροχο service και πολυ ικανοποιητικες τιμες!Απιθανη καθαριοτητα και οικειο περιβαλλον σαν να βρισκεσαι στο σπιτι σου!!!!Το προτεινουμε ανεπιφυλαχτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, vasiliki m
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2016

Ενα υπέροχο, ξενοδοχείο, μια εκπληκτική τοποθεσία......
Ο μικρός παράδεισος χαλάρωσης!!!!
Το ξενοδοχείο είναι χτισμένο πάνω σε μια μαγευτική τοποθεσια!!
Η μορφολογία και η πλούσια φυσική ομορφια είναι ιδανικές για δραστηριότητες κοντά στη φύση. Υπάρχουν πολλά φυσικά μονοπάτια που ακολουθώντας τα, ανακαλύπτετε μαγευτικά τοπία!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: μια εκπληκτική τοποθεσία!!!
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, nikitas_tatsis