Travelocity
Orbitz.com
Expedia.com98 $
eDreams
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ομορφο ξενοδοχειο,με την πιο υπεροχη διακοσμηση,τα πιο καθαρα και ομορφα δωματια και το πιο ευγενικο και χαμογελαστο προσωπικο!! Ο,τι καλυτερο υπαρχει στη πολη για διαμονη!!!! Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, machipapa
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρήκαμε το ξενοδοχείο στο internet και πραγματικά δικαιωθήκαμε! Πανέμορφο ξενοδοχείο έξω από το κέντρο της Καστοριάς. Καθαρό με πολύ ωραίους χώρους, ευγενέστατο προσωπικό και πολύ ωραίο πρωινό κ δωρεάν πάρκινγκ έξω από το ξενοδοχείο!

1  Ευχαριστούμε, 10Georgios
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχειο μας αρεσε παρα πολυ. Ιδιατερη εντυπωση μας εκανε το ποσο μοντερνο και αρτιο εξοπλισμο ειχε σε ολους τους χωρους του, ειτε αφορουσε το δωματιο, ειτε το lobby, ειτε το γυμναστηριο. Επισης εξαιρετικο design και κορυφαία καθαριότητα. Πολύ καλό και το πρωινό, λίγο προσοχή μόνο στις θερμοκρασίες των ζεστών γευμάτων. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, rodos1976
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2016

Προσεγμένοι χώροι, όμορφα και πεντακάθαρα δωμάτια, ευγενέστατο προσωπικό, πλούσιο πρωινό, μοναδικό spa, βολική τοποθεσία, όλα άψογα!Συνιστάται ανεπιφύλακτα για κάθε περίσταση, οικογένειες, ζευγάρια ή ατομικά ταξίδια!Ένα καινούριο, φωτεινό ξενοδοχείο, ικανό να παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε πολύ καλές τιμές. Θα είναι σίγουρα η μοναδική μας επιλογή για κάθε εξόρμησή μας στην Καστοριά..

Ευχαριστούμε, Vchatziv
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο λίγο πιο έξω από κέντρο της Καστοριάς! Καθαρό! Και πολύ προσεγμένο σε όλα τα σημεία του! Το προσωπικό πάντα πρόθυμο για οποιαδήποτε πληροφορία! Αν και δεν μπορέσαμε να κάνουμε spa γιατί το υδρομασάζ είχε κάποιο θέμα με τα φίλτρα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, katiam132