“Όμορφο”

Allotino
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στη παραλιακή οδό της Καστοριάς ενα όμορφο και καλαίσθητο μαγαζί. Ευγευστο φαγητό, πρωτότυπα πιάτα. Ευχάριστο περιβάλλον.

Ευχαριστούμε, π.Λεωνίδας Μ

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μερίδες. Γευστικά όλα ηταν σε καλό επίπεδο. Περιέργως οι τηγανιτές πατάτες ήταν πολύ μέτριες. Καλή εξυπηρέτηση. Καλύτερο πιάτο οι μελωμένες πανσετες.

Ευχαριστούμε, Dimos T
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το συστησαν και εμας οπως γινεται συνηθως και μαλιστα 2 επιχειρησεις...Δεν ξερω αν εχω γινει παραξενος η μεγαλωσα αποτομα,αυτο που θελω να δω σε ενα μαγαζι οταν μπαινω ειναι ενα χαμογελο...Αν καποιος δει να χαμογελαει ο αλλος σε τυχον λαθη στη παραγγελια του ας πουμε θα το προσπερασει.Οποτε το μονο που εχω να πω ειναι χαμογελαστε τιποτα αλλο διαφορετικα αλλαξτε δουλεια ,υπαρχουν πολλοι ανεργοι εκει εξω.Τελος με τα ψυχολογικα που μπορει να εχω...το φαγητο μετριο και προς τα κατω.

3  Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018

δεν το ειχαμε στα υποψιν μας και κατσαμε τυχαια. τελικα το φαγητο ητανε παρα πολυ καλο και πολυ χαμηλες τιμες. οι μεριδες μεγαλες . απεναντι απο τη λιμνη στην αρχη της πολης παρκαρεις ευκολα. το σερβις εξυπηρετικοτατο

Ευχαριστούμε, alys_m8
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018

επισκεψη κυριακη βραδακι μετα απο ταξιδι και αφου ξαναπηγαμε σε αυτο το μαγαζι παλια φαγαμε σχετικα χωρις καθυστερηση και καλο φαγητο.σερβις ευγενικο και γρηγορο.θα ξαναπαμε.

Ευχαριστούμε, γεωργιος κ

Allotino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστοριά, Περιοχή Καστοριάς

Allotino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!