Sofia_kontou92

Πολύ ευχαριστημένοι

Κριτική για: Guest House Filoxenia
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Μαρ 2023
Πολύ ωραίος ξενώνας ζεστός και καθαρός.κοντα σε όλα τα μαγαζιά της πολης....άνετο δωμάτιο άνετο πάρκινγκ πολύ ωραίο πρωινό με σπιτικες συνταγές.. σίγουρα θα το ξανά επιλέξουμε στο επόμενο μας ταξίδι..
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
DELUXE DBL ROOM
  • Vio.com
4.0 χλμ. από Guest House Filoxenia
Καστοριά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2022

Εξαιρετικός ξενώνας!! Μείναμε στην σοφίτα με την απίστευτη θέα στην λίμνη 3 βραδια! Το πρωινό μοναδικό και οι οικοδεσποτες εξυπηρετικοί και σε όλα πρόθυμοι να βοηθήσουν! Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!

Το μόνο αρνητικό είναι που έγραφε στο δωμάτιο ότι αλλάζουν κλινοσκεπασματα στις 2 μέρες αλλά δεν αλλάχτηκαν ποτέ.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 814iwannab
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογοι σε όλα τους! Δεν βρίσκω κάτι αρνητικό να πω! Ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός και ευχάριστος! Το δωμάτιο πεντακάθαρο,πολύ ζεστό και με υπέροχη πανοραμική θέα στην λίμνη! Θα το προτιμήσω ξανά και ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _X1987NF
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2021

Μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο για 1 βραδιά. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και ζεστό. Η θέα από το δωμάτιο απίστευτη!!! (Φαίνεται κι από τη φωτογραφία που επισυνάπτω) Θα μπορούσε ώρες ολόκληρες καποιος να θαυμάζει τη θέα από το δωμάτιο. Το πρωινό είναι σπιτικό και πλούσιο. Ο χώρος του ξενοδοχείου πανεμορφος! Το προσωπικό ευγενέστατο, μας πρόσφερε εμφιαλωμένο νερό δωρεάν οποιαδηποτε στιγμή κι αν το επιθυμούσαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, OlgaK4096
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για μια μέρα πήραμε το δωμάτιο με το τζάκι δεν ήταν και τοσο καλό το ένα δωμάτιο άκουγε τι λέει το άλλο ηχομόνωση 0 το μπάνιο ήταν απαράδεκτο για ξενώνα εμπαζε αέρα απο το παράθυρο.
Το ίδιο έκανε και το παράθυρο στο δωμάτιο.
Το μόνο που άξιζε ήταν το τζάκι η θεα στην λίμνη και φυσικά η ευγένεια του ιδιοκτήτη ήταν σε ολα πολύ εξηπυρετικος σε ότι και αν χρειαστήκαμε διορθώστε λίγο τα δωμάτια σας και θα είστε οι καλύτεροι .....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, fot881
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γενικά έχω επισκεφτεί διάφορα ξενοδοχεία μέχρι στιγμής κατά καιρούς σε ταξίδια ανά την Ελλάδα, τέτοια φιλοξενία, ευγένια , φιλική διάθεση δεν έχω ξαναδεί από οικοδεσπότες.Και η κυρία Λαμπρινή και ο αδερφός της ήταν δίπλα μας σε κάθε ανάγκη μας, και ας ήταν παραμονή Πρωτοχρονιάς.Προθυμοι να εξηγήσουν τα πάντα για την περιοχή ,με χαμόγελο και διάθεση για συζήτηση με πραγματικά καλό και χειροποίητο πρωινό δημιουργούν τις καλύτερες εντυπώσεις στους επισκέπτες. Με δωρεάν καφέ και άλλα ροφήματα ( τσάι - σοκολάτα) όποτε εμείς επιθυμούσαμε έως τις 11 το βράδυ και στις επιθυμίες παρων ο ιδιοκτήτης να μας απαντάει με άκουσαν ακουσον, ευτυχώς που μου ζητήσατε κάτι γιατί θέλω να εξυπηρετήσω.Αυτους τους ανθρώπους πέρα από σεβασμό τους αξίζει σίγουρα κάτι παραπάνω. Τζάκι στο μικρό σαλονακι και μια τζαμαρία με θέα όλη τη λίμνη και την υπέροχη Καστοριά με ζεστή σοκολάτα συνθέτουν ιδανικό σενάριο για διακοπές. Τέλος επιλέξαμε το δωμάτιο της σοφίτας το οποίο ήταν ευρύχωρο,πεντακάθαρο με παραδοσιακη ξύλινη κατασκευή,με ικανοποιητικό μπάνιο άπειρη ζέστη διότι το συγκεκριμένο δωμάτιο έχει ατομικό λέβητα και θέα τη λίμνη με σταντακι στο παράθυρο.. Ουαου απλά.Να σημειώσω πως το καλοριφέρ του μπάνιου δεν λειτουργουσε λόγω έλλειψης εξαερισμού και ο ιδιοκτήτης άμεσα έλυσε το πρόβλημα πάλι με την υπέροχη διάθεση του λέγοντας μας βάλτε το στο τριάντα το θερμοστάτη και κρατήστε το έτσι εφόσον βγείτε έξω. Θα ξαναπάω σίγουρα και φυσικά με μεγάλη ευχαρίστηση με κλειστά μάτια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Fotispalpa