Stathis I
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Όμορφη διαμονή και ζεστή φιλοξενία

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Απρ 2024μέσω κινητής συσκευής
Φανταστικό μέρος για να μείνετε στην περιοχή Χλόη της Καστοριάς, μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο και 20 λεπτά με τα πόδια (μέσω του παραλιμνίου δρόμου) από το κέντρο. Η κ. Θάλεια και ο κ. Θέμης μας υποδέχτηκαν θερμά και μας παρείχαν μια υπέροχη και ζεστή διαμονή. Το υπόλοιπο προσωπικό του ξενοδοχείου ευγενέστατο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει άμεσα εξατομικευμένα τον κάθε πελάτη. Τα δωμάτια καθαρίζονταν καθημερινά σχολαστικά και πάντα ο χώρος μύριζε όμορφα. Τέλος το πρωινό ήταν μπουφές με πολλές επιλογές αλμυρές και γλυκές καθώς και διάφορους καφέδες γάλατα χυμούς κτλ. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα μαζί με την γυναίκα μου!
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
157 €
    153 €
0.4 χλμ. από Kyknos De Luxe Rooms & Suites Hotel
Καστοριά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2024

Όλα τέλεια. Το ξαναπροτιμήσαμε δεύτερη φορά και θα είναι η πρώτη επιλογή μας οπότε πηγαίνουμε Καστοριά. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και όποιος έχει βάλει αξιολόγηση κάτω από πέντε αστέρια είναι για κάποιο λόγο, ή παράξενος ή μεροληπτικός.
Ευχαριστούμε την οικογένεια Ρίζου για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2024
Ευχαριστούμε, Mimika A
Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2024

ΥΠΕΡΟΧΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!! ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΟΝΟΧΩΡΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΔΙΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ!!
ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!! ΕΙΧΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ! ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΟ! ΤΟ ΞΕΝΟΔΩΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΥΣΥΧΗ ΠΕΡΙΟΧΗ!
ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ! ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2024
Ευχαριστούμε, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Σ
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2024

Με δυο λόγια εξαιρετικό!!! Από που να ξεκινήσω… από το απίστευτο πρωινό με τις σπιτικές πίτες, αλλά κ τα κρουασάν για τα παιδιά.. μέχρι κ hemo και caotonic για το γάλα τους είχε..
Η καθαριότητα κ οι παροχές στα δωμάτια ο,τι καλύτερο έχω συναντήσει. Τα μαξιλάρια κ τα κουβερτοπαπλώματα τόσο αφράτα κ χουχουλιάρικα που δεν θες να βγεις από το δωμάτιο. Και φυσικά η κυρία Θάλεια κ ο σύζυγος της που μας παρείχαν οποία πληροφορία χρειαζόμασταν και ήταν τόσο φιλικοί κ εξυπηρετικοί που μας σκλάβωσαν πραγματικά… Θα επιστρέψουμε σύντομα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2024
Ευχαριστούμε, Despinaxf
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2024

Οι υπάλληλοι του ξενοδοχείου είναι υπέρ εξυπηρετικοί!Τα δωμάτια είναι άνετα και τα κρεβάτια έιναι μαλακά με ένα ζουλιχτό και μαλακό μαξιλάρι.Οι υπάλληλοι μας λένε τα καλά μέρη της Καστοριάς για να πάμε

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, Dimitris A
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2024

Θεϊκά κρεβάτια και μαξιλάρια απίστευτα πρωινό κορυφαίο με ότι θες ευγενεστατοι όλοι τους για τους ποδοσφαιρόφιλους υπάρχει συνδρομητική τηλεόραση και οι δύο πλατφόρμες . Μπάνια τέλεια με το καυτό νερό να ρέει άφθονο

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2024
1  Ευχαριστούμε, Dimitris A