Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο είναι εξαιρετικό! τα δωμάτια ευρύχωρα και πεντακάθαρα. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Άνθρωποι με χαμόγελο και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν κάθε φιλοξενούμενο, με οικειότητα και ευγένια για να νιώθεις σα στο σπίτι σου. Εμείς μείναμε 3 βράδια και μας φάνηκε πολύ βολικό για τις εξορμήσεις μας στη γύρω περιοχή (Νυμφαίο, Πρέσπες, Φλώρινα, κτλ). Δε μπορώ να μην αναφέρω το εκπληκτικό πρωινό, με παραδοσιακές πίτες αλλά και πολλών ειδών εδέσματα (πέραν των βασικών) που μπορούν να ικανοποιήσουν κάθε απαίτηση και όρεξη. Οι κυρίες πολύ ευγενικές, μας ετοίμαζαν κάθε είδους καφέ, ανάλογα με τη προτίμηση του καθενός. Ό,τι πρέπει να για να ξεκινήσεις μια όμορφη μέρα στην Καστοριά και τη γύρω περιοχή! το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Vicky K
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο για τρεις ημέρες τα χριστουγεννα του 2016, η κράτηση μας ηταν για διαμερισμα τεσσάρων ατόμων. Το διαμερισμα ηταν πολυ άνετο, καθαρό με τεράστια και άνετα κρεβάτια, τρεις τηλεοράσεις ,μεγαλη κουζινα και ευρύχωρο μπάνιο. Τελος όσον αφορά το πρωινο ηταν εξαιρετικό με μεγαλη ποικιλία και ποιότητα.Αν βρεθείτε Καστοριά ειναι πολυ καλή επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Tasos Z
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετικοί άνθρωποι, πεντακάθαροι χώροι, άνετα κρεβάτια, τέλειο πρωινό! Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένο και πολύ ζεστό. Μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ότι ήταν εξοπλισμένο με πολλά είδη μιας χρήσης όπως οδοντόβουρτσες, κιτ ραπτικής κλπ. Επίσης λίγο πιο πάνω από το ξενοδοχείο υπάρχει και μια φοβερή ταβέρνα με καλό φαγητό και λογικές τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Anna-Keratsini
Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2016

Πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης, ήσυχο με άριστη ποιότητα ύπνου. Μεγάλα δωμάτια και πολύ καθαρά. Σε όλους τους χώρους. Πολύ καλό και το πρωινό του, άνθρωποι εξυπηρετικοί και πρόσχαροι. Σίγουρα θα ξανάρθουμε με την πρώτη ευκαιρία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Domniki7
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Οτι και να πω ειναι λιγο. Αριστο σε ολα !!! Αψογη εξυπηρέτηση, υπεροχο πρωινό και τεραστια δωματια. Οικογενειακο περιβαλλον. Ειναι σιγουρο οτι θα ξαναερθω και θα το προτεινω χωρίς την παραμικρη επιφυλαξη σε οσους αποφασισουν να επισκεφτούν Καστορια.!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Georgios L