Paralimnio
Vergoula's Mansion(Καστοριά)
  • Υπηρεσία δωματίου
Doltso Luxury Hotel(Καστοριά)
  • Μπαρ/Lounge
Limneon Resort & Spa(Καστοριά)
Nostos Hotel(Καστοριά)
Hotel Kastoria(Καστοριά)
Tsamis Hotel(Καστοριά)
  • Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πει κανείς για το άψογο αυτό κατάλυμα;;;
Για την καθαριότητα, για το τεράστιο δωμάτιο, για το τεράστιο μπάνιο με την τεράστια ντουζιέρα; Για το υπέροχο πρωινό; Για τους υπέροχους ανθρώπους που ήταν πάντα εκει να μας λύσουν κάθε απορία μας;;; ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Evgenia K
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα απιστευτα ολα.Η εξυπηρετηση,η καθαριοτητα,η θεα ολα απλα καταπληκτικα...Ευχαριστουμε θερμα τον Κ.Δημητρη για την υπομονη που εδειξε στις πολλες ερωτησεις μας...Ευτυχως που το βρηκαμε αμεσως και αν μεινουμε και αυριο θελουμε να δουμε την σουιτα που πιστευω θα ειναι απιστευτη οπως και τα υπολοιπα δωματια.Αυτο απλα που θελω να πω σε οσους μας που κρινουμε εδω ειναι:Μην φερνουμε τα οικονομικα μας θεματα μαζι ερχομενοι στις διακοπες,υπαρχουν τιμοκαταλογοι που μπορουμε να δουμε και να κρινουμε αν εχουμε την δυνατοτητα.Να πω επισης οτι καμια σχεση(φιλικη,συγγενικη,προσωπικη) εχω με οποιοδηποτε,την γνωμη μου λεω και θελω να ειμαι αντικειμενικος.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

Για ποιο να μιλησω πρωτα? Για το δωματιο που ηταν πεντακαθαρο, μεγαλο και με απιστευτη θεα? Για τους κοινοχρηστους χωρους που μοσχοβολουσαν? Για το πρωινο και τις σπιτικες του λιχουδιες? Για ολους αυτους που δουλευαν και ηταν ευγενεστατοι, χαμογελαστοι και παντα προθυμοι να απαντησουν σε καθε μας ερωτηση? ΑΠΛΑ ΤΈΛΕΙΑ!!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Evgenia K
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο πλαισιωμένο από καταπληκτικούς ανθρώπους!!Όλα στην σουίτα μας ήταν στην εντέλεια και πεντακάθαρα.Διέθετε τα πάντα αλλά ο άσσος στο μανίκι ήταν η φοβερή θέα.Η καλύτερη πλευρά της Καστοριάς απλωνόταν μπροστά σου σαν πίνακας ζωγραφικής.Στην ρεσεψιόν τα παιδιά έτοιμα να σε βοηθήσουν για οτιδήποτε τους ρωτήσεις.Για το τέλος κρατάμε το φοβερό σπιτικό πρωινό σερβιρισμένο από έναν υπέροχο άνθρωπο, την Δήμητρα!!!Τα φιλιά μας σε ολους σας και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε το συντομότερο....

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, xasapisrs
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το αρνητικό είναι το ότι δε βόλευε με το παιδικό καρότσι στο ασανσέρ. Κατά τα αλλά πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό, ωραία θέα, είπα από τη σουίτα που μείναμε, και σε ωραίο σημείο. Ωραίο πρωινό που εχει και αρκετά χειροποίητα τρόφιμα. Θα ήθελα ίσως και λίγο χαμηλότερη τιμή.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, George G