Nostos Hotel(Καστοριά)
Anastassiou Hotel(Καστοριά)
Paralimnio(Καστοριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Official Site
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 26% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 26% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 69 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Limneon Resort & Spa(Καστοριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Kastoria(Καστοριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Guest House Filoxenia(Καστοριά)
Hotel Bakaris(Καστοριά)
Vergoula's Mansion(Καστοριά)
  • Υπηρεσία δωματίου
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό νεοκλασσικό ανακαινισμένο κτήριο με 5 δίκλινα υπνοδωμάτια με ταυτότητα.

Ίσως ένα από τα πιο ΚΑΘΑΡΑ ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί. Βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία (πολύ κοντά στην πλατεία Απόζαρι).

Ίσως υπερβολικά ήσυχο λόγω του ότι είναι ένα διώροφο σπίτι που τροποποιήθηκε για να γίνει ξενοδοχείο. Πιάσαμε τον εαυτό μας να μιλάει ψιθυριστά ακόμα και μέσα στο δωμάτιό μας (με κλειστή πόρτα).

Εξαιρετικό πρωινό (handmade γλυκίσματα και πίτες) σε έναν όμορφα διαμορφωμένο χώρο με θέα ένα δασάκι και τη βόρεια παραλία της λίμνης της καστοριάς.

Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε το ενημερωτικό φυλλάδιο που θα βρεις μέσα στο δωμάτιο όπου αναγράφεται η πρώτερη χρήση του δωματίου στο οποίο βρίσκεσαι καθώς και πληροφορίες για τον καιρό των επόμενων ημερών.

Ένα ξενοδοχείο φτιαγμένο με πολύ μεράκι και αισθητική!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Maria D
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2017

Ενα καλόγουστα και προσεγμένο boutique hotel που διαθέτει 5 διαφορετικά διακοσμημένα δωμάτια για κάθε γούστο! Βρίσκεται σε ενα στενό αδιέξοδο της παλιάς πόλης που καταλήγει σε ενα μικρό δασάκι και με απόλυτη ησυχία! Δεν διαθέτει παρκινγ και αυτό αρχικά μας έβαλε σε σκέψεις, τελικά όμως δεν αντιμετωπίσαμε πρόβλημα! Το πρωινό σερβίρεται στην αυλή σε ενα ειδικά διαμορφωμένο χώρο. Αν και οχι πλούσιο σε ποικιλία θεωρώ οτι καλύπτει τους περισσότερους. Σημείο προς βελτίωση η ποιότητα του στρώματος, που δεν ηταν καθολου αναπαυτικό και ο μόνος λόγος που δεν έβαλα 5 στην κριτική μου γιατι για ενα ξενοδοχειο το θεωρώ πολύ σημαντικό παράγοντα!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Xenia T
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της πόλης, στεγασμένο σε πλήρως ανακαινισμένο νεοκλασικό, με πολύ γούστο μεράκι και φινέτσα. Οι χώροι ήταν πεντακάθαροι, το δωμάτιο πολύ άνετο, το κρεβάτι επίσης και μας άρεσε ιδιαίτερα η τραπεζαρία με το πλούσιο πρωινό και τα μεγάλα υαλοστάσια που άφηναν την θέα του δάσους και της λίμνης ελεύθερη. Στα συν το ιδιωτικό πάρκινγκ. Οι πολύ ευγενικοί ιδιοκτήτες μας σκλάβωσαν με την φιλοξενία τους. Παρολο τις πολύ χαμηλές θερμοκρασίες το δωμάτιο ήταν πολύ ζεστό με την αυτόνομη θέρμανση που παρείχε. Το ίντερνετ ήταν γρήγορο χωρίς διακοπές καθώς υπήρχε αυτόνομο router στο δωμάτιο μας.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, mixalisagg
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία, ευγενικοί ιδιοκτήτες, πανέμορφο δωμάτιο, το μπάνιο έιναι πολύ ζεστό και καθαρό, το κρεβάτι τεράστιο και άνετο, και το κυριότερο είναι ότι έχει απόλυτη ησυχία στην περιοχή .. Αξίζει πραγματικά για νεαρά ζευγάρια!!!!!;-) το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Stauros K
Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016

Η παλια αυτη κατοικια στο κεντρο σχεδον της Καστοριας εγινε ενας υπεροχος ξενωνας. Τα δωματια πεντακαθαρα ενα μεγαλο συν αυτο,διακοσμημενα πολυ ομορφα,οι ιδιοκτητες πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι,και πιστευω πως συνδιαζει πολυ καλα την ποιοτητα με την τιμη. Με μεγαλη μου χαρα θα ξαναπηγαινα.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Elsa K