“Επιβάλεται η επίσκεψη!!!”
Κριτική για: Προφήτης Ηλίας Καφέ

Προφήτης Ηλίας Καφέ
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ίσως η καλύτερη θέα στην Καστοριά! Μεγάλες τζαμαρίες σου δίνουν τη δυνατότητα να δεις την πόλη της Καστοριάς και το πώς αυτή απλώνεται μέσα στη λίμνη!!! καταπληκτική θέα με όποιον καιρό πας, αρκεί μόνο να μην έχει ομίχλη!
Ο καφές καλός. Θα μπορούσε και καλύτερα βέβαια!

Ευχαριστούμε, Taxiarchis M

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018

Όμορφος χώρος, οι καφέδες δεν μας ενθουσίασαν. Ο σερβιτόρος που μας πήρε την παραγγελία και μας σέρβιρε αγενέστατος και αγέλαστος. Με 4 καφέδες δεν μας προσφέρθηκε ούτε ένα μπισκότο. Την ημέρα που είμασταν δεν επιτρεπόταν το κάπνισμα εσωτερικά της καφετέριας και βγαίναμε στο μπαλκόνι στο οποίο δεν υπήρχε κανένα μέσο ζέστης ούτε καν προστασία από την βροχή. Το μόνο ωραίο είναι η θέα αλλά δεν αρκεί για όλες τις υπόλοιπες αστοχίες. Πληρώσαμε 12,5 ευρώ για 4 απλούς καφέδες χωρίς τίποτα άλλο.

Ευχαριστούμε, Μάγδα Β
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζι εκτος απο καλο καφε προσφερει και απιστευτη θεα..αξιζει να το επισκευτητε ολη η ομορφια της Καστοριας στα ποδια σου

Ευχαριστούμε, Αγγελικη Λ
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία με θέα και τις δύο λιμνες!Λάθος συντεταγμένες στο google βεβαια!Επίσης ζεστό μαγαζί και ωραία διακοσμημένο!

Ευχαριστούμε, Spiath1983
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μπαίνεις μέσα και φαίνεται μια υπέροχη θέα. Την ώρα που πήγαμε εμείς ήταν άδεια η καφετέρια. Είχαμε μαζί μας ένα πολύ μικρό σκυλάκι (χωράει στην τσάντα μας). Ρωτήσαμε αν επιτρέπεται να μπούμε με το σκυλάκι. Ούτε καν μίλησε ο υπεύθυνος του καταστήματος. Μας έκανε νόημα με τα μάτια λες και είναι αυτονόητο ότι το 2017 στην ΕΕ απαγορεύεται να πηγαίνεις σε καφετέρια με το κατοικίδιο σου.

Ευχαριστούμε, Irene Z

Προφήτης Ηλίας Καφέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστοριά, Περιοχή Καστοριάς

Προφήτης Ηλίας Καφέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!