“Το kitchen bar της Καστοριας”
Κριτική για: Nautical Hall

Nautical Hall
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβό για Καστοριά ,Όμορφη θέα ..ωραίο περιβάλλον αλλλα θα ήθελα πιο ευγενικό προσωπικό .υπερτιμημενο

Ευχαριστούμε, Γιάννης Ι

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκόμενος στο μαγαζί έχεις την αίσθηση ότι πλέεις μέσα στη λίμνη. Η θέα είναι υπέροχη, όπως και η διακόσμηση και η αισθητική γενικά του μαγαζιού. Το φαγητό πολύ καλό και οι μερίδες μεγάλες. Το προσωπικό πολύ φιλικό κι εξυπηρετικό, ακόμα και με εμάς που είχαμε μαζί μας ένα δραστήριο 16μηνο αγοράκι. Υπήρχε πρόβλεψη και για παιδικό καθισματάκι. Το μόνο αρνητικό είναι ότι επιτρέπεται το κάπνισμα, οπότε όταν άρχισε να μαζεύεται κόσμος, εμείς έπρεπε να αποχωρήσουμε, γιατί η ατμόσφαιρα έγινε δυσάρεστη λόγω του καπνού παρά το μέγεθος του μαγαζιού.

Ευχαριστούμε, Dimitra S
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη διακόσμηση και πρωτότυπη. Πολύ καλή θέα, αν και την καλύτερη την έχει το καφέ στον προφήτη Ηλία.
Ο καφές πολύ μέτριος. Οι σερβιτόροι αδιάφοροι. Είναι απαράδεκτο να μην σου φέρνουν κάτι με τον καφέ συνοδευτικό. Το ίδιο συνέβη και με το ποτό!!
Τέσσερα ποτά το ένα σπέσιαλ ουίσκι αξίας 12 ευρώ (γεμάτο παγάκια και ένα δάχτυλο ουίσκι) και μας φέρανε ένα μικρό μπολάκι με λίγα φιστίκια! Τουαλέτες οριακά βρώμικες!!

1  Ευχαριστούμε, Alexandros T
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Πίνεις τον καφέ σου με ένα τοπίο μπροστά σου καρτ ποστάλ. Μαγική θέα στα τραπέζια μπροστά. Ομορφη διακοσμηση.. Το προσωπικό όμως αδιάφορο..

Ευχαριστούμε, JuliePaolo
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία θέα και πολύ ωραία εσωτερική διακόσμηση , αλλά πηγαίνοντας για πρώτη φορά και πίνοντας τον καφέ (μέτρια ποιότητα ) μας σκεφτήκαμε ότι θα ήταν ωραία να περνάμε το γεύμα μας σε ένα καλό εστιατόριο με ωραία θέα , βέβαια ο σερβιτόρος αν και πολύ ευγενικός μαζί με τον σεφ είχαν διαφορετική άποψη!! Καταρχήν όταν ζήτησα ένα κοκτέιλ πριν το φαγητό μου είπε ότι ο πρωινός μπάρμαν δεν κάνει κοκτέιλ πιο τραγικό πεθαίνεις και όταν ήρθε η σαλάτα διαπιστώνουμε ότι τα βραχάκια παρμεζάνας Δεν ήταν ούτε παρμεζάνα ( ένα φθηνό τυρί τύπου παρμεζάνας ) αλλά ούτε βραχάκια Επίσης τραγικό όπως και η απάντηση , τέλος η κάρτα κρασιών ελλείπεις και υπερβολικά ακριβή χωρίς λόγο !!!!

2  Ευχαριστούμε, Γεωργιος Κ

Nautical Hall: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστοριά, Περιοχή Καστοριάς

Nautical Hall: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!