“PreRace Μακαρονάδα!”
Κριτική για: Pizza Land

Pizza Land
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Η αλήθεια είναι ότι το μάτι σου δεν το πιάνει! Εξαιρετικά μακαρόνια ! Μας τα έκαναν όπως ακριβώς τα ζητήσαμε! Ευγενέστατη η κοπέλα στο σέρβις. Μέσα σε λεπτά όλο τα κατάστημα γέμισε από κόσμο που πήρε πίτσα. Οπτικά τουλάχιστον (δεν τις δοκίμασα) φαίνονταν τέλειες! Σίγουρα θα πάρω την επόμενη φορά!!! Τουαλέτα καθαρή. Κουζίνα καθαρή και τακτοποιημένη.

2  Ευχαριστούμε, Pantelis S

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σωστό πάχος ζύμης
Πλούσια σε υλικά και φρέσκα!
Γρήγορο service
Μπράβο
Οι σαλάτες φρέσκιες αλλά νομίζω ότι πρέπει να μεγαλώσουν λιγάκι σε μέγεθος.

2  Ευχαριστούμε, Vagelis B
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η πιτσα ειναι εξαιρετική(πήραμε το γιγας μεγεθος και πραγματικά ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ),τα μακαρονια 4 τυρια ωστοσο ηταν μετρια καθως ήταν παραβρασμενα και υπερβολικα αλμυρα,η καρμποναρα αντιθετως ηταν αρκετα καλη αν και λιγο αβραστα τα μακαρονια,και η σαλάτα σιζαρ καλη.Το προσωπικο ευγενικο αλλα σαν χωρος το μαγαζι δεν λεει πολλα.Ατμοσφαιρα ζεστη και χαλαρη.Τιμες καλες.

2  Ευχαριστούμε, ble m
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το βρήκαμε μέσω ίντερνετ. Η κριτικές μας οδήγησαν εκεί. Ενώ δεν μου γέμιζε το μάτι και πολύ απέξω. Η πείνα μου δεν μου επέτρεπε άλλη αναμονή. Και έτσι το δοκιμάσαμε. Παρά πολύ καλή πίτσα. Μεγάλη. Δεν έχει να φοβηθεί τίποτα από καλές ιταλικές πιτσαρίες. Μπράβο τους. Φιλικό κιόλας περιβάλλον. Το επισκεφτηκαμε μάλιστα 2 φορές.

2  Ευχαριστούμε, than m
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εισαι λάτρης της πιτσας? Εδω ειμαστε!Πιτσα αψογη λεπτη,κρατσανιστη,πολυ γευστική και σε πολυ καλη τιμη. Μακαρονια ωραία μεγαλες μερίδες. ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.!!!!! Εσυ φίλε της πιτσας...είμαι σίγουρος πως θα το λατρεψεις!

2  Ευχαριστούμε, ΜΑΝΟΣ Δ

Pizza Land: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Pizza Land: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!