Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2017

Πηγαμε μονοημερη εκδρομη στα μετεωρα και μειναμε σ αυτο το ξενοδοχειο.Τα δωματια πεντακαθαρα οπως γενικα και ολοι οι χωροι του ξενοδοχειου.Το προσωπικο προθυμο και ευγενεστατο ετοιμο να μας βοηθησει σε καθε μας απορια.Προσφατα ανακαινισμενο.Ωραιο πρωινο και ανετους χωρουςΥπαρχει περιοχη καπνιζοντων.Ειναι καλο και εξαιρετικο και το συνιστουμε ανεπιφυλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ησυχα δωματια με ωραια θεα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, dimarv52
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2017

Μείναμε στο ξενοδοχείο Φαμίση ένα Σαβ/κο για 1 γάμο.Το λόμπι σχετικά καλό αν και όταν πήγαμε δε λειτουργούσε το ασανσέρ.2 ορόφους με τα πόδια!! Το προσωπικό αρκετά ευγενικό. Τα δωμάτια σχετικά καλά και καθαρά αν και το δωμάτιο μας μύριζε λίγο μούχλα. Το μπάνιο μικρό και λίγο παλιό.Το πρωινό του ήταν μέτριο με παντελή απουσία ντόπιων προϊόντων που θα μπορούσαν να το αναβαθμίσουν με πολύ χαμηλό κόστος. Η τοποθεσία του ήταν καλή, πάνω στον κεντρικό δρόμο και μπορούσες να παρκάρεις. Λόγω τοποθεσίας και αν δε βρίσκαμε κάπου αλλού και ήταν σχετικά φτηνά ίσως το ξαναεπιλέγαμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, AMALIA T
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2017

Ένα καλό ξενοδοχείο με καλά δωμάτια και καλές τιμές.Τα πίσω δωμάτια έχουν θέα τα Μετέωρα και είναι αρκετά ήσυχα. Έχει καλό πρωινό και γενικά εξυπηρετικό προσωπικό. Βρίσκεται στην αρχή του κεντρικού δρόμου της Καλαμπάκας και έχει χώρο για παρκάρισμα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Takis K
Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2016

Πήγαμε μια διήμερη εκδρομή Σαββατοκύριακο και μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο. Ήταν καθαρό, ωραίο μεγάλο δωμάτιο, μεγάλο μπάνιο και καλό φαγητό και πρωινό. Τα Μετέωρα τα βλέπαμε λίγο στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου. Γενικά μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, arnikol8
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2015

Μείναμε στο ξενοδοχείο Φαμίση ένα Σαβ/κο για δουλειά. Τα δωμάτια αρκετά καλά και καθαρά. το μπάνιο πολύ μικρό και λίγο παλιό.Το πρωινό του ήταν μέτριο με παντελή απουσία ντόπιων προϊόντων που θα μπορούσαν να το αναβαθμίσουν με πολύ χαμηλό κόστος. Η τοποθεσία του ήταν καλή, πάνω στον κεντρικό δρόμο. Οι αποστάσεις μικρές και ο περίπατος πολύ ευχάριστος. Θα το ξαναεπιλέγαμε ως οικονομική επιλογή για να μείνουμε πάνω από μία νύχτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, Maria D