Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2017

Είχαμε κλείσει δωμάτιο με διπλό κρεββάτι και θέα στο βουνό και τελικά πήγαν να μας δώσουν δωμάτιο με δύο μονά και θέα στην απέναντι οικοδομή. Τελικά καταφέραμε να διεκδικήσουμε δωμάτιο με διπλό κρεββάτι αλλά χωρίς θέα και χωρίς μάλιστα να πάρουμε έκπτωση στην τιμή.

Επίσης ηχομόνωση δεν υφίσταται και οι καθαρίστριες κάνουν πολύ θόρυβο τα πρωίνά, το σεσουάρ είχε χαλάσει ζητήσαμε επισκευή αλλά δεν έγινε ποτέ, ενώ και η τηλεόραση είναι παλιού αναλογικού τύπου χωρίς απωκοδικοποιητή και φυσικά δεν πιάνει κανένα κανάλι. Το πρωινό εξαιρετικά φτωχό. Το ασύρματο ίντερνετ δεν έπιανε ούτε στην ρεσεψιόν.

Θα άξιζε αν προσέφερε τα δωμάτια στο 1/3 ή στο 1/4 της τιμής που τα προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, PanagiotisP27
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτη συμπεριφορα
Μονο η καφετερια ειναι καλη τα δωματια παλια η τηλεοραση δεν δουλευε τα ταβανια γεματο υγρασια και το πρωινο πολη μικρο οι κανενας δεν ηταν ευγενικος μονο καλη ζεστη και τιποτα αλλο

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Χρυσάνθη Ρ
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016

Ταξιδέψαμε οικογενειακώς. Δύο γονείς και δύο παιδιά 4 και 6 ετών. Η κράτηση μας ήταν για τετράκλινο ενώ μας διατέθηκε τρίκλινο. Και φυσικά δεν υπήρχε διαθέσιμο 4κλινο για αλλαγή. Η τουαλέτα είχε παντού ακαθαρσίες. Αναγκάστηκα να καθαρίσω με χλωρίνη την τουαλέτα εγώ η ίδια. Τα σεντόνια ήταν βρώμικα, καθώς και οι κουβέρτες. Είχαν λεκέδες. Οι πετσέτες μύριζαν άσχημα. Η αίθουσα του πρωινού ήταν κατάψυξη. Αναγκαστήκαμε να φάμε με τα μπουφάν. Πολύ λιτό το πρωινό. Ζήτησα έναν καφέ και με έστελναν από τον έναν στον άλλο για να παραγγείλουμε. Το τηλέφωνο δε λειτουργούσε και ζήτησαν από το σύζυγο μου να αλλάξει την τηλεφωνική συσκευή. Τηλεχειριστήριο δεν υπήρχε στο δωμάτιο. Έπρεπε να πας στη ρεσεψιον για να το παραλάβεις. Το κλιματιστικό έκανε πολύ θόρυβο και δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε. Η τηλεόραση ήταν πάρα παλιά. Δεν είχε αποκωδικοποιητή και τα κανάλια έπιαναν με τα χίλια ζόρια, όλο παράσιτα και χιόνια. Και στο τέλος επειδή παραπονεθήκαμε μας είπαν αγενείς. Έλεος. Μας εκνεύρισαν και μας χάλασαν τα Χριστούγεννα. Μην το επιλέξετε. Είναι απαράδεκτο και αποτελεί εστία μόλυνσης.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, giotasioki1
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2016

πηγαμε με γκρουπ στις 7/11/2016, ειχαμε σχεδον ολοι σοβαρο θεμα με την καθαριοτητα στα δωματια, ειδικότερα στα μπάνια, οι πεσετες μυριζαν ασχημα, και πολλα δωματια μυριζαν εντονη μούχλα και ειχαν υγρασία, ακόμα και στους διαδρόμους των οροφων φαινόταν η υγρασία, μη φιλικο προσωπικό, εκτος της ρεσεψιόν. Κριμα γιατι ειναι σε πολύ καλή θεση και με ωραια θεα από καποια δωμάτια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: πολυ προσχοχη, εχει θεμα καθαριότητας
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, flora f
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2016

Ταξιδεψαμε παραμονή Χριστουγέννων στην Καλαμπάκα έχοντας κάνει κράτηση στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο αρκετά νωρίς. Φτάνοντας εκεί βρήκαμε έναν πολύ ευγενικό και πρόθυμο υπάλληλο για να μας εξυπηρετήσει, αλλά ή έκπληξη μας περίμενε το βράδυ. Το δωμάτιο ήταν σχετικά καλό αλλά τα κρεβάτια παλιά και ετριζαν σε κάθε κίνηση. Τα στρώματα σκληρά με αποτέλεσμα να μην κοιμηθεί κανείς καλά για όλες τις ημέρες της διαμονής μας.Επιπλέον το μπάνιο δεν ήταν ιδιαίτερα καθαρό.... Δεν θα το επισκεφθω ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Journey390838