Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com89 $
Expedia.com89 $
Priceline43 $
Travelocity89 $
Orbitz.com89 $
Agoda.com43 $
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2019

Είναι ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο που όμως χάνει σε μικρές μικρές λεπτομέρειες.
Καλή τοποθεσία, καλό περιβάλλον, καλη εξυπηρέτηση αλλά γενικά έχει μικρά μειονεκτήματα. Το πρωινό δεν είναι του επιπέδου 4****, δεν έχει Wi - Fi στα δωμάτια, περιορισμένες παροχές και γενικά με πιο προσεκτική και καλύτερη οργάνωση θα μπορούσε να είναι σημείο αναφοράς για την περιοχή!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, griva244
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο σε ήσυχο μέρος! Οι εγκαταστάσεις ήταν πολύ καλές αν και τα δωμάτια δεν είναι τόσο περιποιημένα όσο η εικόνα του ξενοδοχείου. Ωραία η θέα από το δωμάτιο. Το πρωινό ήταν άψογο είχε παρά πολλές εναλλακτικές και άριστα στην γεύση!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, billtasla
Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2018

Επισκέφτηκαν το ξενοδοχείο 30/11 και 1/12 μαζί με το παιδάκι μας. Ωραία θέα στα Μετέωρα, ωραίο δωμάτιο, θα μπορούσαν να είχαν ανάψει τη θέρμανση να το βρούμε ζεστό το δωμάτιο, κάποιοι κάνανε φασαρία μέχρι αργά, η αίθουσα του πρωινού το πρωί του Σαββάτου κρυα(τρώγαμε όλοι με τα μπουφάν), πλούσιο πρωινό χωρίς χρώμα, χωρίς παραδοσιακές γεύσεις. Όλο το σέρβις πολύ καλό, οι άνθρωποι εξυπηρετικότατοι, περίμενα περισσότερο στολισμό και πιο προσεγμένο λόγο Χριστουγέννων και μικρών παιδιών.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα στα Μετέωρα και θα με θυμηθειτε
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Basiliki2012
Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΘΕΤΙΚΑ: Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια καταπληκτική θέση πολύ κοντά στο Καστράκι και
φυσικά στα μετέωρα. Επίσης η θέα από το μπαλκόνι (αν έχετε επιλέξει αντίστοιχα) είναι
καταπληκτική. Τα δωμάτια κανονικά από άποψης χώρου, με μίνιμαλ διακόσμηση . Θετικό
κατά την άποψη μου ότι δεν έχουν την κλασική μοκέτα στο πάτωμα. Τα κρεβάτια , στρώματα
και κλινοσκεπάσματα είναι γνωστής εταιρίας και πολύ άνετα στον ύπνο. Επίσης η
καθαριότητα σε όλους τους χώρους είναι υποδειγματική
ΑΡΝΗΤΙΚΑ: Πρωινό, αν και πλούσιο από πλευράς ποσότητας γενικά χωρίς ιδιαίτερη γεύση
ή κάτι παραδοσιακό της περιοχής που να κάνει την διαφορά. Μια μηχανή που να κάνει
διάφορους τύπους καφέ θα βοηθούσε πολύ την κατάσταση.
Ίντερνετ, στα δωμάτια δεν είχαμε καθόλου την μία από τις δύο μέρες και την επόμενη με
διακοπές. Οι δικαιολογίες του προσωπικού ήταν οι κλασικές, ότι φταίει η cosmote. Με τις
ελάχιστες γνώσεις μου, αν έφταιγε ο πάροχος, δεν θα είχαμε πρόσβαση στο ίντερνετ από το
λόμπι. Το πρόβλημα είναι στην δικτυακή υποδομή του ξενοδοχείου, αφού δεν αφήνει τον
χρήστη να συνδεθεί καν στα ρούτερ του.
Τώρα πάμε στην εξυπηρέτηση στο λόμπι. Κάναμε το λάθος να κάτσουμε για να πιούμε κάτι,
μαζί με μια παρέα φίλων και τα παιδιά μας. Αφού πέρασε αρκετός χρόνος να έρθει η
σερβιτόρα να πάρει παραγγελία, της ζητήσαμε να μας φέρει καταλόγους. Προφανώς όπως
καταλάβαμε πρέπει όλο το λόμπι για όλα τα τραπέζια να έχει δύο ή τρεις καταλόγους, έτσι
μετά από ένα τέταρτο της ώρας μας έφερε τους καταλόγους. Οι καφέδες ήρθαν σχετικά
γρήγορα, μόνο άλλο ένα τέταρτο. Το λάθος μας ήταν ότι βλέποντας την κατάσταση
παραγγείλαμε και ένα club sandwich! Αυτό πήρε 50 λεπτά να έρθει και όταν κάναμε
παρατήρηση στην σερβιτόρα, ξίνισε το προσωπάκι της και ούτε ένα συγνώμη δεν είπε. Για
τον λογαριασμό φυσικά έπρεπε να περιμένουμε πάλι ένα τέταρτο της ώρας. Φυσικά δεν
ήμασταν οι μόνοι που κάναμε παράπονα, όλος ο κόσμος ανά τακτά χρονικά διαστήματα
πήγαινε στο μπαρ να υπενθυμίσει τις παραγγελίες που είχε κάνει και να ρωτήσει την πορεία
τους.
ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ το ξενοδοχείο είναι καλό ως χώρος και τοποθεσία
αλλά θέλει πολύ δουλειά σε θέματα οργάνωσης και εξυπηρέτησης Άλλωστε αυτό πληρώνει
ο κάθε πελάτης όταν πάει διακοπές. Δεν νομίζω ότι ξεκινάει κανείς να πάει να πληρώσει για
να τον εκνευρίζουν . Επίσης τόσο για το ίντερνετ όσο και για το θέμα εξυπηρέτησης
υπάρχουν αμέτρητα άλλα σχόλια και αξιολογήσεις το μόνο λογικό και εύλογο για μια
επιχείρηση που θέλει να ευδοκιμήσει είναι να τα διορθώσει και όχι να τα αφήνουν να
διαιωνίζονται!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Evangelos M
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το ξενοδοχείο για μια βραδιά. Έχει υπέροχη θέα.

Πέρα από αυτό δεν έχει καμία απολύτως ηχομόνωση και είναι πολύ θορυβώδες. Ξυπνήσαμε το πρωί από το θόρυβο.

Το πρωί καθώς ήμασταν ακόμα στο κρεβάτι κάποιος άνοιξε την πόρτα με το κλειδί. Όταν κατάλαβε ότι είμαστε μέσα είπε συγγνώμη και έφυγε. Αυτό επαναλήφθηκε τρεις φορές, παρόλο που είχα πάρει τηλέφωνο στη ρεσεψιόν.

Το πρωινό πλούσιο αλλά άχρωμο και άοσμο.

Γενικα το ξενοδοχείο δεν αξίζει τα λεφτά που ζητάει. Αποφύγετε το αν μπορείτε.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, 610yiannisc