Κάτι μοναδικό στον αέρα

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2022
839anastasiam
Ζάκυνθος, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2022

Την Παρασκευή 16/12/22 δοκίμασα κάτι που δεν έχω ξανακάνει στη ζωή μου και θα μετάνιωνα πικρά αν τελικά δεν το έκανα. Έζησα κάτι ξεχωριστό και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Η θέα και η οπτική και ο καιρός με αντάμειψαν και με το παραπάνω γιατί πετάξαμε και μέσα στα σύννεφα. Ο Λευτέρης ήταν ικανός, πεπειραμένος και γεμάτος γνώση χειριστής, χαρακτηριστικά τα οποία έκαναν τη βόλτα πολύ διασκεδαστική και ανεπανάληπτη. Του είπα ότι αν τα καταφέρω την άνοιξη, σίγουρα θα το ξανακάνω, αλλά εκείνη τη φορά θα είναι ελεύθερο paragliding.

Λευτέρη σε ευχαριστώ για τη μοναδική εμπειρία που μου χάρισες!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, sfyriouchris
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

διοργανώθηκε εταιρικο event στα μετέωρα 32 ατόμων που θεωρητικά θα ήταν ένα απλό κυνηγού θησαυρού και λόγω αμέλειας των διοργανωτών, καταλήξαμε να πάρουμε δύσβατες διαδρομές και να κάνουμε περίπου 8 χλμ μέσα στο βουνό χωρίς εξοπλισμό ,χωρις οδηγούς, χωρις καμια οδηγία , με αποτέλεσμα να περάσουμε μια απίστευτη ταλαιπωρία και με τραυματισμους που θα μπορούσαν να ήταν κόμη χειρότεροι. δεν ακούστηκε καμια συγνωμη από τους διοργανωτές αλλα προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι το σφάλμα ήταν δικό μας. ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ δεν το συνιστώ σε κανέναν

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, airib2022
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2022

Το να πετάς παρέα με τα πουλιά, να κοιτάζεις πως χρησιμοποιούν τον αέρα και να τα ακολουθείς είναι υπερβατικό! Σου ανοίγει τους ορίζοντες, βλέπεις τον κόσμο από μια οπτική που δεν μπορείς να φανταστείς αν δεν το δοκιμάσεις! Όλα μοιάζουν εφικτά όταν βρεθείς εκεί που δεν έμελλε να βρεθείς! Το να γνωρίσω τον Λευτέρη, με το χαμόγελο του και την απίστευτη ενέργεια του, ήταν μεγάλη τύχη και τον ευχαριστώ που με τόση χαρά μας βοήθησε να έχουμε μία τέτοια εμπειρία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, 839anastasiam
Ο/η Stefanaki L, Owner του Meteora Fly Adventures, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2022

Ευχαριστω για τα καλά σας λόγια!!
Ηταν μεγαλη μου χαρά που μπόρεσα και μοιράστικα τους ουρανούς μαζί σας!!

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2022

Εξαιρετική εμπειρία .την συνιστώ ανεπιφύλακτα .ο κύριος Λευτέρης εξαιρετικός επαγγελματίας με πολλές γνώσεις έκανε την επίσκεψη στα μετεωρα μοναδική και μου πρόσφερε μια από τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου .

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, mariannapap1313

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Να θυμάσαι οτι μόλις γεύτηκες μια. Η ζωή σου θα είναι γεματη τέτοιες εμπειρίες!! Να εισαι καλά, και να τις απολάμβάνεις.

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2022

Ότι καλύτερο έχω κάνει στη ζωή μου! Απίστευτη εμπειρία! Ήδη ετοιμάζομαι για το επόμενο! Ο πιλότος κ εκπαιδευτής κ. Λευτέρης υπέροχος! Είναι ωραία να κοιτάτε τον κόσμο από ψηλά. Δοκιμάστε και δεν θα χάσετε!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, renach123
Ο/η Stefanaki L, General Manager του Meteora Fly Adventures, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2022

Με αυτην την θετική ενέργεια που έχεις είναι μοναδική. Ηταν χαρα μου που είδαμε την Γη απο ψηλά!