“Εξαιρετική επιλογή!”

Εστιατόριο Μετέωρα-Οικογένεια Γκέρτσου
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Εδώ και 4 γενιές μένουμε πιστοί στην ποιότητα των προϊόντων μας, στις αυθεντικές γεύσεις και στην άριστη εξυπηρέτηση! Η οικογένεια Γκέρτσου καθώς και ολόκληρο το προσωπικό του Εστιατορίου "Μετέωρα" σας καλωσορίζουν!
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Πήγαμε βάσει των κριτικών που διαβάσαμε στο trip. Τελικά αποδείχθηκε πολύ καλή επιλογή. Πολύ ευγενικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση, μεγάλες και νόστιμες μερίδες. Οι τιμές μου φάνηκαν λογικές.

Ευχαριστούμε, _Z82NN

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα εξαιρετικά! Το φαγητό πεντανόστιμο από την σαλάτα μέχρι τα κρέατα!! Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να σου απαντήσει σε κάθε απορία σου! Αξίζει να το επισκεφτείς περισσότερο από μια φορά! Ο δε στέφανος ο καλύτερος σερβιτόρος!

Ευχαριστούμε, B9935AB_
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό φαγητό με πολύ καλή εξυπηρέτηση και ευγενικό προσωπικό!Ευχαριστηθηκαμε πολύ και ξανά πήγαμε και τις επόμενες μέρες που είχαμε διαμονή στη Καλαμπακα!Το προτείνω σε όλους καθώς έχει νόστιμα πιάτα με ελληνικές συνταγές αλλά και vegan επιλογές!

Ευχαριστούμε, 139matinak
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία ατμόσφαιρα σε ενα μαγαζί με πολύ Ωραία και προσεγμένα πιάτα όλο νοστιμιά.μεγαλη ποικιλία σε μενού και κρασιά.πολυ ωραία επιλογή κατά την επίσκεψή σας στα Μετέωρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 386giorgosk
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020

Μετά απο μια σύντομη βόλτα στο Καστράκι, επισκεφτήκαμε την ταβέρνα όπου μας είπανε ότι λόγω ημέρας-ήταν Χριστούγεννα ανήμερα- θα μπορέσουν να μας εξυπηρετήσουν μετά απο 1 ώρα. Σε όλους το έλεγαν και το βρήσκω τίμιο. Μου άρεσε η θέα και το περιβάλλον του μαγαζιού, έτσι αποφασίσαμε να μείνουμε. Ένας σερβιτόρος που τραγουδούσε(!) αρκετά δυνατά δεν άργησε να μας πάρει παραγγελία και εκτός απο τα σουτζουκάκια, ό,τι παραγγείλαμε ήταν πολύ νόστιμο. (τα σουτζουκάκια που δεν φάγαμε, δεν μας άφησαν να τα πληρώσουμε) Ευγενικότατη η ιδιοκτήτρια και ολο το προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Smaro P

Εστιατόριο Μετέωρα-Οικογένεια Γκέρτσου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Καστράκι, Καλαμπάκα

Εστιατόριο Μετέωρα-Οικογένεια Γκέρτσου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!