“Εξαιρετική τοποθεσία!!!Ο καφες”
Κριτική για: Feel The Rocks

Feel The Rocks
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία!!!Ο καφες πολύ ωραιος και το φαγητό ακόμα καλύτερο!!Ο Χρήστος εξαιρετικός άνθρωπος και πολύ ευγενικός!!!!Το μαγαζί έχει καταπληκτική θεα❤️

2  Ευχαριστούμε, Nailart5658

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

Φοβερή θεά! Ταχύτατη εξυπηρέτηση (Χρήστος)!!! Ευγένεια!! Ποιότητα!!!Ακόμα και η μικρή μας απολαυσε το περιβάλλον!!

1  Ευχαριστούμε, elenakR6634FK
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό και το φαγητό και ο καφές.Η θέα του βράχου από το μαγαζί απίστευτη.Ο Χρήστος ταχύτατος και έτοιμος να εξυπηρετήσει όπου μπορεί!!!

2  Ευχαριστούμε, 533panagiotisv
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ολα εξαιρετικα! Ωραια θεα, καθαρο μαγαζι, πολυ ωραιος καφες και παρα πολυ καλη εξυπηρετηση! Ο Χρηστος ο σερβιτορος μας ευγενεστατος και πολυ προθυμος να μας εξυπηρετησει, μεχρι και σακουλα με παγο μας εφερε για το ποδι της φιλης μου!
Το πρωτο μαγαζι που θα παμε οταν ξαναερθουμε Καλαμπακα! :)

3  Ευχαριστούμε, F6837LF_
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Ωραιο φαγητο με τρομερη θεα στα Μετεωρα! Πολυ καλη και γρηγορη εξυπηρετηση απο τον Χρήστο. Από τα καλυτερα μαγαζια της καλαμπακας

1  Ευχαριστούμε, _A4647HB

Feel The Rocks: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστράκι, Καλαμπάκα

Feel The Rocks: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!