Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκομασταν στη καλαμπακα και ψαχναμε ξενοδοχειο.Τελευταια στιγμη βρηκαμε αυτο.Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο ζεστο και με ωραια θεα.Το προσωπικο φιλικο και εξυπηρετικο.Μειναμε για δυο βραδια.45 ευρω το βραδυ με πρωινο!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, vaswt
Ο/η Hotel_Kaikis_Meteora, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πάρα πολυ για τα καλα λόγια σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχειο μας. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε και κάποια άλλη φορά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2017

Πήγαμε με την οικογένεια και αφού είχαμε κάνει σχετική έρευνα στο διαδίκτιο.Φιλικοί και εξυπηρετικοί άνθρωποι ακόμη και στην τηλεφωνική μας επικοινωνία.Ανακαινισμένο ,καθαρό με πολύ καλή εξυπηρέτηση.Μας έδωσαν χάρτες και πληροφορίες με την άφιξη μας.Το δωματιο μας άνετο στον τρίτο όροφο (έχει ανελκυστήρα) με υπέροχη θέα στους βράχους των Μετεώρων.Μπορείτε να ζητήσετε μπροστινά δωμάτια αν θέλετε να έχετε θέα στα βράχια.Υπήρχε καθημερινή καθαριότητα του δωματίου και αλλαγή στις πετσέτες.Το πρωινό ήταν πολύ καλό και είχε και μεγάλη ποικιλία.Η τιμή του δωματίου εξαιρετική για αυτά που προσέφερε.Ένα μικρό πρόβλημα ίσως ήταν ο θόρυβος του κεντρικού δρόμου που περνούσε ακριβώς απο έξω.Όμως μπορούσες να πας με τα πόδια βόλτα στην πόλη της Καλαμπάκας.Πολύ κοντά σε μαγαζιά,εστιατόρια.Είχε δωρεάν Internet σε όλους τους χώρους.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, 636.996
Ο/η Hotel_Kaikis_Meteora, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και για το χρόνο που διαθέσατε. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο
Προσεγμένος χώρος
Πολύ καθαρό και άψογη εξυπηρέτηση
Μπράβο στους ιδιοκτήτες της πόλης μου.
Στην κεντρική αρτηρία της Καλαμπάκας των Μετεώρων
Το προτείνω στους φίλους μου
Γιατί το αξίζουν

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Zisis P
Ο/η Hotel K, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Απριλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σας σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας, και θα χαρούμε ιδιαιτέρως να ξαναδούμε.

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Ειναι καθαρο ,φροντιζουν τα δωματια καθε μερα επισης εχει θερμανση απιστευτη διοτι εμεις πηγαμε χειμωνα.Εχει συνεχεια καυτο νερο ,το πρωινο πλουσιο και απολυτα ικανοποιητικο.Γενικως πιστευω δεν κοροιδευουν.Κατω στο ξενοδοχειο εχει τζακι μπαρ και μπορεις να κατσεις για χαλαρωση.Ευγενεστατοι και εξυπηρετικοι.θα ξαναπηγαινα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κυριως τα μπροστινα δωματια
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Feredourou V

Σας ευχαρισστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε να μείνουμε στο Καικης που βρίσκεται στην Καλαμπακα .
Σαν ξενοδοχείο όπως το βλέπεις με την πρώτη μάτια καθώς και απο τις φωτογραφίες είναι αρκετά καλό για τα χρήματα που ζητάει .. είμαι πεντακάθαρο , τα μπάνια ομως χρειάζονται άμεση ουσιαστική ανακίνηση και οχι επιφανειακή .Το προσωπικο πολύ φιλικό και οι χώροι άνετοι .
Διάθετει Ίντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο .
Το πρωινό καλό ..
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, manmar70
Ο/η Hotel K, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Λαμβάνουμε σοβαρά υπ'οψιν τις υποδείξεις των πελατών μας, και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας.