Alexiou Hotel(Καλαμπάκα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/07
  • Μπαρ/Lounge
Tsikeli Hotel(Καστράκι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/07
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 28% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 28% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 83 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ειδοποίηση: Έκπτωση! 10% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 10% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 52 $/διανυκτέρευση.

Hotel King(Καλαμπάκα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Amalia Hotel Kalambaka(Καλαμπάκα)
  • Πισίνα
Toti Boutique Rooms(Καλαμπάκα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν πρωινό
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 15% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 15% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 47 $/διανυκτέρευση.

Hotel Meteoritis(Καστράκι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 27% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 27% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 79 $/διανυκτέρευση.

Divani Meteora Hotel(Καλαμπάκα)
  • Πισίνα
Πύργος Αδράχτι(Καστράκι)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 23/07
Meteora Hotel(Καστράκι)
  • Δωρεάν πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκομασταν στη καλαμπακα και ψαχναμε ξενοδοχειο.Τελευταια στιγμη βρηκαμε αυτο.Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο ζεστο και με ωραια θεα.Το προσωπικο φιλικο και εξυπηρετικο.Μειναμε για δυο βραδια.45 ευρω το βραδυ με πρωινο!!

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vasw T
Ο/η Hotel_Kaikis_Meteora, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πάρα πολυ για τα καλα λόγια σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχειο μας. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε και κάποια άλλη φορά στο μέλλον!

Η κριτική γράφτηκε 25 Απριλίου 2017

Πήγαμε με την οικογένεια και αφού είχαμε κάνει σχετική έρευνα στο διαδίκτιο.Φιλικοί και εξυπηρετικοί άνθρωποι ακόμη και στην τηλεφωνική μας επικοινωνία.Ανακαινισμένο ,καθαρό με πολύ καλή εξυπηρέτηση.Μας έδωσαν χάρτες και πληροφορίες με την άφιξη μας.Το δωματιο μας άνετο στον τρίτο όροφο (έχει ανελκυστήρα) με υπέροχη θέα στους βράχους των Μετεώρων.Μπορείτε να ζητήσετε μπροστινά δωμάτια αν θέλετε να έχετε θέα στα βράχια.Υπήρχε καθημερινή καθαριότητα του δωματίου και αλλαγή στις πετσέτες.Το πρωινό ήταν πολύ καλό και είχε και μεγάλη ποικιλία.Η τιμή του δωματίου εξαιρετική για αυτά που προσέφερε.Ένα μικρό πρόβλημα ίσως ήταν ο θόρυβος του κεντρικού δρόμου που περνούσε ακριβώς απο έξω.Όμως μπορούσες να πας με τα πόδια βόλτα στην πόλη της Καλαμπάκας.Πολύ κοντά σε μαγαζιά,εστιατόρια.Είχε δωρεάν Internet σε όλους τους χώρους.

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 636.996
Ο/η Hotel_Kaikis_Meteora, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και για το χρόνο που διαθέσατε. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο
Προσεγμένος χώρος
Πολύ καθαρό και άψογη εξυπηρέτηση
Μπράβο στους ιδιοκτήτες της πόλης μου.
Στην κεντρική αρτηρία της Καλαμπάκας των Μετεώρων
Το προτείνω στους φίλους μου
Γιατί το αξίζουν

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Zisis P
Ο/η Hotel K, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Απριλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σας σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας, και θα χαρούμε ιδιαιτέρως να ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017

Ειναι καθαρο ,φροντιζουν τα δωματια καθε μερα επισης εχει θερμανση απιστευτη διοτι εμεις πηγαμε χειμωνα.Εχει συνεχεια καυτο νερο ,το πρωινο πλουσιο και απολυτα ικανοποιητικο.Γενικως πιστευω δεν κοροιδευουν.Κατω στο ξενοδοχειο εχει τζακι μπαρ και μπορεις να κατσεις για χαλαρωση.Ευγενεστατοι και εξυπηρετικοι.θα ξαναπηγαινα!

Συμβουλή: Κυριως τα μπροστινα δωματια
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Feredourou V

Σας ευχαρισστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε να μείνουμε στο Καικης που βρίσκεται στην Καλαμπακα .
Σαν ξενοδοχείο όπως το βλέπεις με την πρώτη μάτια καθώς και απο τις φωτογραφίες είναι αρκετά καλό για τα χρήματα που ζητάει .. είμαι πεντακάθαρο , τα μπάνια ομως χρειάζονται άμεση ουσιαστική ανακίνηση και οχι επιφανειακή .Το προσωπικο πολύ φιλικό και οι χώροι άνετοι .
Διάθετει Ίντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο .
Το πρωινό καλό ..
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, manmar70
Ο/η Hotel K, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο ΚΑΪΚΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Λαμβάνουμε σοβαρά υπ'οψιν τις υποδείξεις των πελατών μας, και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας.