“Απο τα καλύτερα Εστιατόρια που έχω πάει!”
Κριτική για: Valia Calda Restaurant

Valia Calda Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ωραίο περιβάλλον με πολύ ωραίες γεύσεις!
Η σπανακόπιτα και το χοιρινο κεμπαπ που δοκίμασα εγω ήταν άψογα!
Το service πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό !
Θα παω και σημερα !!!

1  Ευχαριστούμε, Giorgos M

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθηκαμε για άλλη μια φορά το πολύ ωραίο εστιατόριο Valia Calda. Μόνο καλά λόγια έχω να πω: πολύ νόστιμο φαγητό, προσεγμένα πιάτα σε πολύ καλές τιμές και πολύ ζεστό περιβάλλον! Η ιδιαιτερότητα του μαγαζιού αυτού είναι ότι όλα τους τα φαγητά γίνονται με ντόπια προϊόντα και τα ποτά ακόμη είναι θεσσαλικά! Μπράβο στην ποιότητα και την ποικιλία!

Ευχαριστούμε, theodorad994
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο αυτό μας το πρότειναν κάποιοι φίλοι μας που επισκέφθηκαν πρόσφατα την περιοχή. Και πράγματι ήταν καταπληκτικό. Ωραίος χώρος, άψογη εξυπηρέτηση, νόστιμα πιάτα και φιλικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, karla_Creta
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισφκέπτονται τά Μετέωρα ,μας συστησανε να επισκεφθούμε το εστιατόριο Βάλια Κάλντα και να δοκιμάσουμε της συνταγές της περιοχής των Μετεώρων, Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα θα πρέπει να δοκιμάσετε τούς καριδοκεφτεδες, φέτα πάνε, το κοντασουβλη μαύρο χοίρο και την τηγάνια μαύρο χοίρο και τα μαγηρευτα επίσης πού είναι συνταγές από τά Μετέωρα.ολα ήταν υπέροχα, και η τημες για την ποιότητα των πιάτων πολύ καλές

Ευχαριστούμε, B1793ZU_
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον είναι παραδοσιακό με στοιχεία άλλες εποχές. Το φαγητό τέλειο. Νόστιμα πιάτα αγνά υλικά καλο μαγειρεμένο. Συνδιαζουν ντόπια υλικά με άψογο συνδιασμο γεύσεων.

Ευχαριστούμε, roulal189

Valia Calda Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Valia Calda Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!