Tripadvisor

“10 με τόνο σε όλα!”
Κριτική για: Valia Calda Restaurant

Valia Calda Restaurant
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο και χορταστικό φαγητό, ευγενέστατη και γρηγορη εξυπηρέτηση,καλές τιμές. Μην σας πτοήσει η εξωτερική του εμφάνιση το χειμώνα, μέσα είναι τέλειο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, natalial567

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Λιγο τσιμπημενες τιμές για τα πιάτα του(νοστιμιά),ηταν απλά οκ. Κ στο τέλος εφερναν γλυκό στους φουσκωμενους λογαριασμους μόνο. Σε 3 πιάτα εφεραν 3 καραμελες. Άσχημο

Ευχαριστούμε, afroditik277
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020

Πεντανόστιμο φαγητό. Η πέρκα εξαιρετική, το ίδιο και το κριθαράκι μανιταριών. Το μενού ήταν εμπνευσμένο και ιδιαίτερο

Ευχαριστούμε, _T3734CA
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά το καλύτερο εστιατόριο που φάγαμε στις διακοπές μας στα Τρίκαλα Καλαμπάκα τέλεια κουζίνα πρωτότυπη που πραγματικά συνδυάζει την γκουρμέ με την παραδοσιακή κουζίνα προτείνουμε ανεπιφύλακτα το κριθαράκι με τα μανιτάρια ακόμη το έχω στο μυαλό μου και τηγάνια μαύρου χοίρου καθώς και τη σαλάτα τις φωτογραφίας την οποία όμως δεν θυμάμαι πώς τη λένε το επισκεφτήκαμε και δεύτερη φορά την τελευταία μέρα πριν την αναχώρηση μας εγώ εννοείται ξανά διάλεξα το κριθαράκι γιατί το λάτρεψα και ο σύντροφός μου πήρε πέστροφα που ήταν εξίσου εκπληκτική Μην ξεχάσετε να φάτε και γαλοτυρι είναι απίστευτο αξίζει να δοκιμάσετε αυτή την κουζίνα δεν θα φύγετε δυσαρεστημένοι

Ευχαριστούμε, T2291CO_
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Περασαμε πολυ ομορφα, πολυς ζεστος χωρος και καταλληλος για παιδια. Οταν πήγαμε το μαγαζι ειχε αρκετο κοσμο και πολλα παιδακια για τα οποια εχει πολλες επιλογες το μενου. Το φαγητο ηταν καλο, μείναμε πολυ ευχαριστημενοι. Καλες τιμες, ευγενικο προσωπικο, αμεση εξυπηρέτηση και παρα πολυ ζεστος χωρος καθότι πηγαμε εποχη με παρα πολυ κρυο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Ευμορφία Κ

Valia Calda Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστράκι, Καλαμπάκα
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Valia Calda Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!