“Ζεστή Σοκολάτα!”
Κριτική για: Mikel Coffee Company Kalampaka

Mikel Coffee Company Kalampaka
Περιγραφή: Στα MIKEL ο καφές δεν είναι μόνο μια καθημερινή αγαπημένη συνήθεια. Απο τη λειτουργία του πρώτου καταστήματος ήταν και παραμένει μια μορφή τέχνης που αντανακλά την τεχνογνωσία της ομάδας μας, τον τελευταίας τεχνογνωσίας μηχανολογικό εξοπλισμό, αλλά και τη δημιουργικότητα και το κέφι των συνεργατών μας.
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Εντυπωσιακό Mikel! Καλύτερο και από μεγαλουπόλεις! Καφέ δεν δοκιμάσαμε αλλά η σοκολάτα τους ήταν πολύ καλή! Δεν είδα να καπνίζει κάποιος μέσα οπότε ΜΠΡΆΒΟ και για αυτό! Η εξυπηρέτηση άμεση και το κορίτσι ευγενικό!

Ευχαριστούμε, Pantelis S

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017

Το κατάστημα είναι καλό και προσεγμένο. Ο ταμίας μου απευθύνθηκε στον ενικό, καθυστέρησε στην παραγγελία πάντα είχε το ταμείο του μπροστά αρκετά άτομα. Το τσάι το έφερε σε πολύ καυτό - βραστό νερό έπρεπε να περιμένουμε αρκετα να το πιούμε το καφές ήταν εντάξει.

Ευχαριστούμε, 807_2013
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, το καλό η ποιότητα είτε εδώ είτε Αθήνα είτε οπουδήποτε είναι το ίδιο καλή. Πολύ ευγενικό προσωπικό ευχάριστο περιβάλλον.

1  Ευχαριστούμε, Panos V
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2017

Πρωινός καφές στο Mikel είναι οτι καλύτερο βρήκα στη Καλαμπάκα από καφέ. Το Espresso το έφτιαξαν όπως το έχω συνηθείσει . Στολίδι για την πόλη. Οι τιμές του είναι λογικές και η εξυπηρέτηση άψογη αν και λιγο ανυπόμονη. Δυσκολο το παρκινγκ στο δρόμο. Ψάξτε τους γύρο δρόμους.

Ευχαριστούμε, warsawa
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017

στο κέντρο της Καλαμπάκας στην Τρικάλων πάνω ,αν έχεις κάποιο migel κοντά σου και έτυχε να δοκιμάσεις τον περιβόητο καφέ τους ,θα ξέρεις ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο,κατά τα άλλα τα παιδιά που εργάζονται μέσα είναι πολύ εξυπηρετικά

Ευχαριστούμε, Lampros G

Mikel Coffee Company Kalampaka: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Mikel Coffee Company Kalampaka: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;