“Το πιο cool εστιατόριο!!!!”

Ο Κήπος του Ηλία Εστιατόριο Ταβέρνα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχο φαγητό σε ένα όμορφο γεμάτο λουλούδια χώρο με τέλεια μουσική κ εξαιρετικά εμφιαλωμένα τοπικά κ ελληνικά κρασιά!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, makisadam1

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό με άριστη ποιότητα, προσεγμένο και πεντανόστιμο! Πολύ καλή εξυπηρέτηση με ευγένεια και σεβασμό στον πελάτη. Ότι καλύτερο θα μπορούσαμε να φάμε μετά την κουραστική επίσκεψη στα Μετέωρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, ApMary
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό περιβάλλον μεγάλες μερίδες,ευγενικό προσωπικό!Ολα ήταν καλά! Θα ξαναπάμε σίγουρα οταν μας φέρει ο δρόμος !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, PopiKefala
Η κριτική γράφτηκε 12 Απριλίου 2021

το επισκεφτηκαμε μετα απο την εκδρομη μασ στα μετεωρα,πολυ καθαρο,σωστεσ μεριδεσ,καλο σερβισ με χαμογελο,εγω κ η γυναικα μου φαγαμε παραδοσιακα πιατα οπωσ μοσχαρακι,κτλ,τα παιδια μασ κλασικα φιλετο κοτοπουλο,το συστηνω ανεφυλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Mathaiosp
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Άψογο. Μου αρέσουν γενικά τα παραδοσιακά εστιατόρια, που εμμένουν στις ντόπιες γεύσεις, στις ντόπιες πρώτες ύλες, όπως αυτό το εστιατόριο. Τα κρέατα ήταν όλα ντόπια και πολύ γευστικά. Το μοσχαράκι με μελιτζάνες, πατάτες και τυριά στο πήλινο έλιωνε στο στόμα. Η χωριάτικη ήταν πλούσια. Η τυροκαυτερή και το τζατζίκι (χειροποίητα φυσικά) από τα καλύτερα που δοκιμάσει. Το σέρβις ήταν εξαιρετικό. Επιλέξτε ένα τοπικό κρασί για να συνοδεύσετε το γεύμα σας και θα με θυμηθείτε!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Z723EH_

Ο Κήπος του Ηλία Εστιατόριο Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Ο Κήπος του Ηλία Εστιατόριο Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!