“Ωραίο φαγητό! Ωραία θέα!”
Κριτική για: Μετεώρων πανόραμα

Μετεώρων πανόραμα
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φαγητό !! Ωραία θέα ! Ευγενικό προσωπικό ... και ιδιαίτερα η νέα μας φίλη η Μονικα ... με το ωραίο ταμπεραμέντο της..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, stavroszois

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2021

Καταπληκτικό φαγητό, άψογα κρέατα, το σέρβις ήταν καταπληκτικό, η θέα ανεπανάληπτη, και το κρασί της Μόνικα ήταν απίστευτο, ευχαριστούμε πάρα πολύ

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _W8723XI
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η θέα σου κόβει την ανάσα! Η ταλιάτα ήταν υπέροχη και ψημένη όπως ακριβώς ζητήθηκε και ο πουρές μανιταριών με λάδι τρούφας ήταν ονειρικός. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε ντόπια κρασιά. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό, ευγενικό και κατατοπιστικό με γνώση του μενού,λαχταριστή περιγραφή των πιάτων που ανταποκρίνονται στις προσδοκίες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Συν ένα για τη Μόνικα, η οποία με το άψογο σέρβις της αναβάθμισε την εμπειρία μας. Ευχαριστούμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Z723EH_
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσια σούπερ, το μαγαζί όμορφο και οι τουαλετες καθαρες και προσεγμενες, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό χαμογελαστό και έτοιμο να βοηθησει. Τα αρνητικά ήταν πως οι τιμές πολύ πολύ υψηλές για αυτό που φάγαμε και τις ποσοτητες, κυρίως τα κρεατικά ήταν αυτά που δεν μας άφησαν ικανοποιημένους, δυστυχώς δε φυγαμε χορτάτοι.

2  Ευχαριστούμε, Traveler_8999133
Ο/η Elias_Mo1, Ιδιοκτήτης του Μετεώρων πανόραμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2020

Κυρία-ε μου, δεν πας περιγράφετε τι είναι αυτό που φάγατε και πόσο το πληρώσατε. Τα θετικά μας είναι πάρα πολλά περισσότερα από ότι περιγράφετε. Οι τιμές μας είναι πολύ φτηνές κατά τη γνώμη μας και κατά τη γνώμη του 99% των επισκεπτών μας που επαναλαμβάνονται μάλιστα.
Θα χαρούμε πολύ την επόμενη φορά που θα βρεθείτε στη περιοχή μας να σας συστήσουμε κάποια από τα 60 εστιατόρια της περιοχής μας που τυχόν είναι πιο κοντά στις προτιμήσεις σας.
Εμείς δεν θα προτιμούσαμε να μας δώσετε δεύτερη ευκαιρία!!!
Προτιμούμε και έχουμε ανάγκη οι πελάτες μας να έχουν θετική αύρα, να μας δίνουν δύναμη και να αντιλαμβάνονται τι είναι αυτό που προσπαθούμε να προσφέρουμε με μεγάλη επιτυχία, μία οικογένεια με 60 χρόνια στη γαστρονομία και 20 περίπου σκληρά εργαζόμενοι κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες και με πολύ κόπο. Ειλικρινά λυπούμαστε!!!

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το συγκεκριμενο μαγαζί κυρίως γιατί έχει πολυ ωραία θέα! Τα φαγητά ήταν πολύ ωραία εμφανισιακά και τα περισσοτερα αρκετά καλά και στη γεύση! Βέβαια αρκετά ακριβό για αυτό το οποίο προσφέρει!

Ευχαριστούμε, katerinakL7053HY

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Παντού στο πλανήτη και σε όλα τα είδη η καλή ποιότητα στοιχίζει κάτι παραπάνω. Θα πρέπει να γνωρίζετε ότι στη περιοχή μας υπάρχουν πάνω από 60 εστιατόρια όλων των budget.

Μετεώρων πανόραμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων
Καστράκι, Καλαμπάκα

Μετεώρων πανόραμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!