“σειρα απογοητεύσεων...”
Κριτική για: Ταβέρνα "Ο Σκαρος"

Ταβέρνα "Ο Σκαρος"
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018

Μετά απο την πλήρη απογοήτευση σε Καστράκι και Καλαμπάκα ρωτήσαμε και μας συστήσανε αυτο το χωρο...Ισως το χειρότερο γευμα που ειχαμε ποτέ χωρίς διάθεση για υπερβολή, οπως και στα άλλα φαγάδικα της περιοχης, φέρανε κομμάτια κρέας, στεγνά, μαυρα , βαρυψημένα λές και τρωγαμε καρβουνο και το μονο που απάντησε ήταν οτι η προβατίνα & το χοιρινό έτσι μαυρίζουν (!!!), και αυτη την απαράδεκτη αηδία ολοι τη λένε Κοντοσούβλι, Δεν γνωριζα οτι παραδοσιακο κοντοσουβλι ειναι κομμάτια μαυρισμένο ξηρό, στεγνό αηδιαστικό κρέας... Οτι χειρότερο φάγαμε ποτέ στη ζωή μας, εξυπηρέτηση ας πούμε ανεκτή, αλλα γενικά οπως και στα άλλα φαγάδικα, μια ακομα απογοητευση...Την επομένη επιλεξαμε τα Τρικαλα και επιτελους φάγαμε σωστο φαγητο...Οχι κυριοι της ΤΑ,, και ειδα και το σημα οτι ειναι distinguished....!!!!!

1  Ευχαριστούμε, N S
Ο/η taverna_skaros, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα "Ο Σκαρος", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Η διοίκηση του καταστηματος σας ευχαριστει για την κριτική σας. Θετικά ή αρνητικά τα σχολια των πελατων μας, τα λαμβάνουμε παντα σοβαρά υπόψη,αλλιώς δε θα μετρουσε η επιχειρηση μας κοντα 30 χρόνια.

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018

Νόστιμο φαγητό, αρκετή ποικιλία και ευχάριστη,οικογενειακή και ζεστή ατμόσφαιρα. Καλή ποιότητα κρέατος, παραδοσιακές γεύσεις.

1  Ευχαριστούμε, YannisAna

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λόγια.Να 'στε καλά και ελπιζουμε να σας δουμε ξανα.

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018

Αρχικά έχω επισκεφτεί αρκετές φορές την συγκεκριμένη ταβέρνα σε μέρες που δεν είχε πάνω από 4-5 τραπέζια και όλα ήταν άψογα. Ενδεχομένως λόγω και του πολύ κόσμου (το μαγαζί ήταν γεμάτο) οι άνθρωποι που ήρθαν να μας πάρουν παραγγελία ήταν τρομερά αγενείς κάτι που μας έφερε σε άβολη θέση στο τραπέζι. Τα φαγητά ήρθαν με αρκετή καθυστέρηση ωστόσο η ποιότητα και η γεύση τους ήταν πολύ καλή.

Ευχαριστούμε, Apostolis B
Ο/η taverna_skaros, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα "Ο Σκαρος", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιουλίου 2018

Κυριέ Αποστόλη θα ήθελα να σας ευχαριστησω για την κριτική σας και να σας διαβεβαιώσω οτι προσπαθούμε καθημερινά να γίνουμε καλύτεροι. Αν υπαρχει κατι ωστόσο που σας ενόχλησε τόσο θα θέλαμε να επικοινωνήσετε μαζί μας, είτε μέσω FB ειτε μέσω EMAIL και να μας εκφράσετε προσωπικά τι σας ενόχλησε. Σας ευχαριστώ και πάλι που η μοναδική κριτική που έχετε είναι σε εμας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενειακό ταβερνάκι, υπέροχοι ανθρώποι, εξαιρετικό παραδοσιακό φαγητό! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, andri k
Ο/η taverna_skaros, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα "Ο Σκαρος", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουνίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ειναι η κινητήρια δύναμή μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη συμπεριφορά ,προσβλητική ,καμμία διάθεση εξυπηρέτησης που με ανάγκασε να φύγωΕιχα πάει με το γυιο μου για φαγητό ,τον ρώτησα ευγενικά αν είχε θέση έξω ,γιατί έκανε πολυ ζέστη ,μου απάντησε ότι για δυο άτομα θα ασχολούμεθα και να έχει θέσεις μέσα στο μαγαζί και άμα σου αρέσει.Εφυγα αισθανόμενος προσβεβλημένος .

5  Ευχαριστούμε, Ntokos J

Ταβέρνα "Ο Σκαρος": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστράκι, Καλαμπάκα
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Ταβέρνα "Ο Σκαρος": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!