“Παραδοσιακό φαγητό της περιοχής ”
Κριτική για: Ταβέρνα "Ο Σκαρος"

Ταβέρνα "Ο Σκαρος"
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε εκεί μετά από προτροπή ντόπιου φίλου. Παραδοσιακή ταβέρνα για κρεατοφαγία. Δοκιμάσαμε πρόβειο κ χοιρινό κοντοσουβλι με συνοδεία πατάτες τηγανητές. Πεντανοστιμο κρέας κ καλοψημένο. Τυροκαυτερη σπιτική πολύ καλή. Τιμές οικονομικές. Μας κέρασαν και το κρασί! Αξίζει! Θα ξαναπάω

Ευχαριστούμε, kostasgrn

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για να είμαι ειλικρινής πήγαμε διαβάζοντας τις κριτικές..και ήταν όντως έτσι !!πολύ καλό φαγητό εξαιρετικό θ έλεγα όλα τα κρεατα της ώρας το δε κοντοσούβλι (κεμπάπ το λένε εκεινοι) όλα τα λεφτά ..φανταστικό !πατάτες χειροποίητες σαλάτα χορταστική .Εχει μόνο της ώρας κ πατάτες .Απ έξω δεν σ κάνει αίσθηση να μπεις όμως το φαγητό πολύ καλο

Ευχαριστούμε, Katienaka
Ο/η taverna_skaros, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα "Ο Σκαρος", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σας λόγια. ΜΑς δίνετε δύναμη να συνεχισουμε γι την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατων μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας σύστησαν την συγκεκριμενη ταβερνα γιατι ψαχναμε κατι παραδοσιακο, με ωραιο κρεας και καλες τιμες. Ηταν ακριβως αυτο.. Αν περασετε απο Καλαμπακα ο Κυριος Κωστας θα σας προσφερει πολυ ωραιο κρεας οπως μπριζολα, μπιφτεκια και κοντοσουβλι χοιρινο η προβατινα. Το τζατζικι του επισης ηταν φοβερο και το ψωμακι το ψημενο. Ο χωρος ζεστος και οικογενειακος. Οι τιμες πολυ χαμηλες. Πηγαμε 3 φορες. Προσοχη, ανοιγει μετα τις 6 με 7 το απογευμα. Αν πατε να τον δοκιμασετε οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, Van L

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Σκοπός μας είναι ο πελάτης να γεύεται τα πιάτα μας με τα πιο καλομαγειρεμένα και ολόφρεσκα υλικά της τοπικής αγοράς. Ελπιζουμε να σας ξαναδούμε. Να'στε πάντα καλά.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή κουζίνα,φιλόξενο περιβάλλον!
Πρόβειο κεμπάπ να δοκιμάσετε!
Προσιτές τιμές! Αξίζει να το επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, aress654

Σας ευχαριστούμε πολύ. Ελπίζυμε να σας δούμε πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενεστατο το αφεντικο. Γρηγορη εξυπηρετηση. Το λεγομενο κεμπαμπ κ το κοντοσουβλι ηταν ολα τα λεφτα. Η σαλατα απιθανη κ φρεσκοτατη. Μεριδες χορταστικοτατες σε σχεση με τιμη. Μπραβο κυρ κωστα.

Ευχαριστούμε, John C
Ο/η taverna_skaros, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ταβέρνα "Ο Σκαρος", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ John σε ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σου λόγια.Ελπίζουμε να σε έχουμε σύντομα κοντα μας.

Ταβέρνα "Ο Σκαρος": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καστράκι, Καλαμπάκα
Καλαμπάκα, Περιοχή Τρικάλων

Ταβέρνα "Ο Σκαρος": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!